>

MODA - STİL

Anneler günü’ne özel takılar...

Silver D’sign, Anneler Günü’nde, çok sevdiği annesine özel bir hediye vermek isteyen herkese Lovesign markası ile güzel bir fırsat sunuyor.
 
   
 
 
     
Silver D’sign, Anneler Günü’nde, çok sevdiği annesine özel bir hediye vermek isteyen herkese Lovesign markası ile güzel bir fırsat sunuyor. Anneler Günü’ne özel tasarlanan kalp biçiminde ve üzerinde kırmızı bir gülün işlendiği Lovesign gümüş kolye ile annelere her zaman kalbimizde olduklarını anlatmak çok kolay.

Silver D’sign, bu yıl tüm annelerin Anneler Günü’nü, sevgiden yola çıkarak tasarlanan kalpli kolyelerden oluşan markası Lovesign’ın annelere özel hazırladığı gümüş bir kolye ile kutluyor. Kalp biçimindeki kolyenin üzerinde mine tekniği ile işlenmiş hiç solmayacak kırmızı tek bir gül bulunuyor. Kolyenin tasarımında iç içe geçmiş iki küçük kalp formu daha kullanıldı. Bu iki küçük kalp, annelere olan hiç azalmayacak sonsuz sevgiyi ve kalplerin birlikteliğini simgeliyor.


Dünyanın en değerli varlığı annelere, bu özel günde onları bir kez daha sevgiyle hatırlamak ve bizim için ne kadar değerli olduklarını anlatmak için, Silver D’sign Lovesign’ın onlara özel tasarladığı kolyeyi hediye etmek ve tüm sıcaklığımızla sarılmak yeterli.

Silver D’sign Lovesign’ın Anneler Günü’ne özel kolyesine ve tüm Lovesign ürünlerine ulaşmak çok kolay. Dileyen herkes, Silver D’sign mağazaları, Goldaş mağazaları, alışveriş merkezleri, hipermarketler, süpermarketler, kırtasiye ve kitapevleri, oyuncakçılar, gümüş ve hediyelik shoplar gibi çok farklı satış noktalarında ve www.silverDsign.com web sitesinde ürünleri bulabiliyor. Ayrıca www.sanalmagaza.com.tr ile www.hepsiburada.com adreslerinden de Silver D’sign ürünlerine ulaşmak mümkün.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>