>

KÜLTÜR-SANAT

Mambo Beach Club, Manga ile Merhaba Diyor

Mambo Beach Club’ın sezon’a Merhaba diyeceği açılış etkinlikleri sürprizlerle dolu.
 
   
 
 
     

26 Haziran Cumartesi Açılış Gecesi

Mambo Beach Club’ın sezon’a Merhaba diyeceği açılış etkinlikleri sürprizlerle dolu. Günün ilk saatlerinde başlayacak olan açılış etkinlikleri, tüm misafirleri gün boyu Mambo Beach Club’da keyifli bir gün yaşatmaya hazırlanıyor.

Gece; 20:00-22:30 arası Dj Alişan’nın canlı performansı ile start alacak,22:30 itibariyle Ülkemizi Eurovision 2010’da temsil eden ve ikinci olan ünlü rock grubu MANGA sahnede olacak. Manga sahne performansıyla ve Eurovision “we could be the same” şarkısıyla Mambo Beach Club misafirlerine, Eurovision heyecanını tekrar yaşatacaklar.24:00’e kadar sahne alacak olan grup sonrası Avrupa listelerinde yükselen yıldızımız, Londra’da 9.sıraya, Yunanistan listelerinde, 3.sıraya kadar yükselen Dj Uğur Kirik ve Dance Girls’ler canlı performans sergileyerek misafirleri gecenin geç saatlerine kadar eğlendirmeye hazırlanıyor.

Mambo Beach Club, Gün boyunca misafirleri için hazırladığı sürprizlerden biri de Mambo Beach Club’ın muhteşem denizinden yapılacak olan havai fişek gösterisi olacak. Mambo Beach Club 26 haziran’da farklı bir eğlence deneyimi yaşamak isteyen herkesi bekliyor.EGE'NİN EN GÜZEL DENİZİNİ KUCAKLAYAN YENİ FOÇA’DA FARKLI BİR EĞLENCE DENEYİMİ:

MAMBO BEACH CLUB

Yerleşim bölgesini arkanızda bırakır bırakmaz iki tepenin arasında kalmış eşsiz bir koy; Ege’nin en güzel denizini kucaklıyor. 5 dönümün içindeki bu cennet koy İzmir’e 80 km uzaklıkta. Günlük hayatın içinde zorunluluktan arşınlanan her kilometre için Mambo Beach Club’ın sunduğu bu sihirli deneyime yol almaya değer. Çünkü Mambo Beach Club, beklentilerin “deniz, sahil, müzik” ile sınırlanmadığı bir yer.

Günün en faydalı öğünü olan kahvaltı için Mambo Beach Club'n köy kahvaltısını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü Mambo Beach Club’ın mutfağından tadılacak her lezzet, en iyi yerden taze olarak tedarik edilen malzemelerden oluşmakta. Gece 23:00'e kadar açık olan mutfağı kahvaltıdan sonra Akdeniz ikliminin ruhundan gelen sihirli tadları bir arada sunuyor. İtalyan mutfağının en seçkin lezzetlerini menüsüne taşıyan Mambo Beach Club, burada geçirilen her anın ve deneyimin niteliğine dikkat ediyor. Arada atıştırmak isteyenler için gündüzleri taze süt mısır ve midye dolma tadılabilir. Gece 24:00'ten sonra ise sucuk-ekmek ve kokoreç gibi herkesin sevdiği Geç Zaman Lezzetleri Mambo Beach Club'da hazırdır.

Sahne performanslarına dair en göz alcı gösteriler ve canlı müzik konserleri Mambo Beach Club'da gecenin ilerleyen saatlerine kadar kalmak istenmesinin en önemli sebebi. Türkiye'nin tanınan pop, rock, jazz ve latin müzik sanatçıları, meraklılarına alternatif sahne performanslar sergileyen dünya sanatçıları Yeni Foça'nın her gününü renklendirecek niteliktedir.

Mambo Bech Club farklı bir deneyim sunuyor; Tüm gün titizlikle tasarlanan bu deneyimin kusursuz yaşanması için eğlence sektörüne özel profesyonel eğitim alarak Mambo Beach Club markası için 30 kişilik ekip çalışıyor. Kaliteli hizmet, nitelikli memnuniyeti yaşamak için Mambo Beach Club’a mutlaka uğrayın.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>