>

KÜLTÜR-SANAT

Müstesna Tiyatro’da Prömiyer Heyecanı!

Oscar ödüllü senarist Peter Shaffer tarafından yazılan efsanevi oyun “Küheylan”ı, 3D mapping teknolojisiyle birleştirerek dev bir prodüksiyona imza atıyor!
 
   
 
 
     

Daha önce Mehmet Ali Erbil ve Tolga Çevik’in akıllardan silinmeyecek bir performansla oynadığı Alan Strang karakterini bu kez genç oyuncu Yağız Can Konyalı oynuyor. Farklı rejisiyle dikkatleri üzerine toplayacak olan yönetmen Uygar Özçelik tarafından sahnelenen ve usta oyuncu Tamer Levent, İpek Tenolcay, Gözde Cığacı, Şener Savaş gibi isimlerin de yer aldığı psikolojik gerilim; 9 Mart 2016, Çarşamba akşamı saat 20:30’da, Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde perdelerini açıyor!

Mart ayında Müstesna Tiyatro tarafından sahnelenmeye hazırlanan “Küheylan” tiyatroseverlerin karşısına bambaşka bir rejiyle çıkmak için geri sayıma başladı. 3D mapping yöntemiyle sahnelenecek olan ve perdesi Almanya'da özel olarak hazırlanan oyun; ID TAG teknolojisiyle, bir atin, sorunlu bir gencin hayatında inanç, arzu, saplantı, hastalık ve keder gibi birbirinden farklı birçok hissi ayni anda nasıl harekete geçirdiğini, yarattığı büyülü tasarımla seyirciye deneyimleme fırsatı sunuyor.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>