>

KÜLTÜR-SANAT

Nestlé Chokella’dan sevginin resimleri

Nestlé Chokella “Annem, Ben ve Sevgimiz” konulu resim yarışması ile minik ressamlar anne sevgisini anlatacaklar, kazananlar Paris EuroDisney seyahati kazanacaklar.
 
   
 
 
     
Nestlé Chokella, “Annem, Ben ve Sevgimiz” konulu dört hafta sürecek resim yarışması ile her haftanın birincilerini aileleri ile birlikte 1 – 3 Şubat 2008 tarihleri arasında Paris EuroDisney’de rüya gibi bir tatile götürecek. Kazananlar Disneyland Otel’de 2 gece 3 gün konaklamanın yanı sıra Disneyland’de sınırsız eğlence paketine de sahip olacaklar. Finalistler kazandıkları rüya tatillerinde ulaşım, vize işlemleri,ve rehberlik hizmetlerinden de faydalanabilecekler.

Sevginin resimleri üç büyük şehirde sergilenecek

“Annem, Ben ve Sevgimiz” temalı ve 5 – 11 yaşları arasındaki tüm katılımcılara açık resim yarışmasına katılmak için adayların resimlerini 5 Kasım – 1 Aralık 2007 tarihleri arasında jüri üyelerinin değerlendirmelerine sunmaları gerekiyor. Yarışma için oluşturulan jüri* iki hafta arayla iki kez toplanarak iki haftanın birincilerini ve yedekleri belirleyecek. Jürinin değerlendirme kriterleri ise özgünlük, yaratıcılık, konsepte uygunluk ve boya kullanabilme yetisi. Bu kriterler çerçevesinde 0 ile 5 puan aralığında değerlendirilen ve toplamda en yüksek puanı alan yarışmacılar noter huzurunda birinci ve yedekler olarak seçilecekler. Her haftanın birincisi gazetede duyurulacak, adaylar arasında jürinin seçtiği 50 resim ise, Ocak ayı boyunca haftasonları İstanbul’da Metrocity ve Capitol alışveriş merkezleri, Ankara’da Ankamall ve İzmir’de Kipa Balçova Alışveriş merkezlerinde açılacak sergilerde teşhir edilecek. Sergilenen resimlere, resim sahiplerinin özgeçmişleri ile birlikte www.annembenvesevgimiz.com adresinden ulaşılabilecek.

“Annem, Ben ve Sevgimiz” temalı resim yarışmasına katılacak minik adaylar her türlü resim ve boya malzemesini kullanmakta özgürler. Adaylar yarışmaya 35 cm x 50 cm veya 35 cm x 25 cm ölçülerinde sadece bir resim ile katılabiliyorlar.

Adayların gönderdikleri resimlerin değerlendirmeye alınabilmesi için resimlerinin sağ alt köşesine ad, soyad, yaş, okul ismi, ev ve okul adresleri ile irtibat kurulabilecek telefon numaralarını belirtmeleri gerekiyor.

Nestlé Chokella tarafından düzenlenen Annem , ben ve sevgimiz konulu resim yarışmasının kazananları 2 Aralık 2007 tarihinden itibaren www.annembenvesevgimiz.com adresi ile Milliyet, Posta ve Radikal gazetelerinde ilan edilecek.

Jüri üyeleri:

Nestle Çikolata Grubu Genel Müdürü Devrim Cöbek. Milliyet gazetesinden Yalvaç Ural, Ayla Dündar, Sema Aslan. Posta gazetesinden Ferzan Kaya Poray, Radikal gazetesinden Begüm Soydemir. Doğuş Çocuk’tan Tülin Şahin. Ressam Mehmet Özen, Neşe Erberk, Lowe Yaratıcı Bölüm Başkanı Deniz Mukan

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>