>

KÜLTÜR-SANAT

Ömür Gedik ile “Karşılaşma” Zamanı Geldi

Ömür Gedik, söz ve müziği Zeki Güner`e, düzenlemesi ise Selim Çaldıran`a ait olan “Karşılaşma” adlı yeni duygusal şarkısı ile sürpriz yaptı.
 
   
 
 
     

Genelde sevenlerinin karşısına eğlenceli şarkılarla çıkan Ömür Gedik, DMC etiketiyle dijital platformlardaki yerini alan “Karşılaşma” şarkısı ile eski aşkları yeniden gündeme getirecek!

Yönetmenliğini Hasan Kuyucu’nun, görüntü yönetmenliğini ise “Çakallarla Dans” serisiyle tanınan Murat Tuncel'in yaptığı “Karşılaşma” klibi Şile'de çekildi. Klipte Gedik'e Paramparça, Fatmagül'ün Suçu Ne, Huzur Sokağı dizilerinde ve Karaoğlan ile Recep İvedik filmlerinde rol almış oyuncu Cihan Çulfa eşlik etti. Faslı Jihane Ahmid ve Sinem Aladağ ise klipte danslarıyla yer aldı.

Ömür Gedik'in kurucusu olduğu Haçiko'nun, üç yıl önce ölümden döndürdüğü sokak köpeği “Punny” de klibin oyuncuları arasındaydı.

Gedik, klipte ünlü modacı Melih Yazgan imzalı kıyafetlerle oynadı. Bir araba kazasıyla başlayan ve ormanda fantastik bir atmosferde devam eden klip hafta sonundan itibaren müzik kanallarında gösterilmeye başlayacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>