>

KÜLTÜR-SANAT

Onlarca Konser/Tiyatro Oyunu Şubatta İBB Kültür Merkezleri’nde!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Dairesi Başkanlığı’na bağlı kültür merkezleri şubat ayında onlarca ünlü ismin konserine ve sezonun ses getiren oyunlarına ev sahipliği yapıyor!
 
   
 
 
     

İstanbullular bu ay boyunca Nazan Öncel, Gaye Su Akyol, Feridun Düzağaç, İlyas Yalçıntaş, Ceylan Ertem, Madrigal, Anıl Piyancı, Evdeki Saat, Vega, Nova Norda, Ozbi, Jehan Barbur, Hüsnü Şenlendirici, Ogün Sanlısoy, Nilipek, Ersay Üner, Metin Arolat, Aydilge, Emre Aydın, Güneş, Emre Altuğ, Barabar, Can Ozan, Zakkum, Kutsi, Betül Demir, Seksendört, Manuş Baba, Eypio, Onur Akın, Skapova, Rafet El Roman, Lil Zey, Kolpa, Fettah Can, Hande Ünsal, Tuğba Yurt ve daha pek çok ismin konserleriyle eğlenceye doyacak. Öte yandan “39 Buçuk Basamak”, “Bir Başarısızlık Hikâyesi”, “Erkek Aklı ‘Oksimoron’”, “Cem Olmak”, “Her Şey Bedava”, “12 Numaralı Adam”, “Benimle Delirir Misin?”, “İtiraz Ediyorum”, “Münasebetsiz”, “Van Gogh”, “Pembe Pırlantalar”, “Eşyalı Kiralık”, “Ölü Ozanlar Derneği”, “Roma'da Bir Cinayet” gibi oyunlar ücretsiz olarak sanatseverlerle buluşacak. Fatih, Başakşehir, Güngören, Arnavutköy, Sultangazi, Esenler, Bakırköy, Bahçelievler, Çengelköy, Sancaktepe, Kartal, Tuzla ve Şile’de yer alan kültür merkezleri, ücretsiz etkinliklerle İstanbullular için kültür ve sanatı erişilebilir hale getiriyor. Konserlerin yanı sıra yetişkin ve çocuk tiyatroları, yetişkin ve çocuk atölyeleri ve çocuk filmlerini kapsayan 255 etkinlik şubat ayında 13 kültür merkezinde olacak.
 İBB Kültür, 14 Şubat Sevgililer Günü için de özel bir program hazırladı. “Sevgili İstanbul” programı kapsamında; Bülent Ortaçgil Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde, Fatih Erkoç Dr. Enver Ören Kültür Merkezi’nde, İlhan Şeşen Fatih Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi’nde, Anjelika Akbar & Hakan Aysev İdris Güllüce Kültür Merkezi’nde, Mazhar Alanson Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi’nde, Ayşegül Aldinç Cem Karaca Kültür Merkezi’nde, Can Gox Sancaktepe Eyüp Sultan Kültür Merkezi’nde, Tuna Kiremitçi & Eda Baba Başakşehir Kültür Merkezi’nde, Tuğkan Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde, Livaneli Orkestrası & Nurdan İpek Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi’nde romantik konserleriyle sahnede olacak. Cengiz Küçükayvaz’dan “Bir Başarısızlık Hikâyesi”, Emre Karayel’den “Erkek Aklı ‘Oksimoron’”, Cem Özer’den “Cem Olmak”, Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey’den “Her Şey Bedava”, Erkan Kolçak Köstendil’den “12 Numaralı Adam”, Müfit Can Saçıntı’dan “İtiraz Ediyorum”, Hakan Gerçek’ten “Van Gogh”, Cansu Tosun, Ceyhun Fersoy ve Lemi Filozof’un rol aldığı “Pembe Pırlantalar” oyunları tiyatroseverlerle buluşacak.

İBB Kültür’ün tüm etkinlik programlarına İBB Kültür sosyal medya hesapları ve www.kultursanat.istanbul adresinden ulaşılabilir. Etkinliklerin ücretsiz biletleri İstanbul Senin uygulamasından alınabilir.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>