>

KÜLTÜR-SANAT

Rebel Moves Kaçırılmayacak Bir Konserle Karşınızda!

26 Nisan Cumartesi akşamı Nublu’da yine sürpriz isimlerle birlikte müziğin ritmine yön verecek!
 
   
 
 
     

Kendine has tarzı ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan müzik gurubu Rebel Moves, ‘sessionOBsession v2014’ projesi kapsamında gerçekleşen ve büyük ilgi gören konserlerine "Spring Session" ile bir yenisini daha ekliyor.

Her konserinde farklı müzisyenleri sahnesinde konuk eden ve doğaçlama performansı ile benzersiz bir deneyim sunan Rebel Moves, 26 Nisan Cumartesi akşamı Nublu’da yine sürpriz isimlerle birlikte müziğin ritmine yön verecek!

"Sheep", "Bandare" ve "Pompala" şarkılarıyla uluslararası üne kavuşan; son olarak 2013 Mart ayında yayınladığı ‘Kimileri Bir İleri‘ albümü ile uzun bir aradan sonra sevenlerinin arasına geri dönen efsanevi müzik grubu Rebel Moves, jam session konserleri ve stüdyo kayıtlarını içeren ‘sessionOBsession v2014’ projesi kapsamında gerçekleştirdiği konserlerine hız kesmeden devam ediyor.

Reklam müziği guruları Hakan Özer (keyboard , vokal ) ve Ömer Ahunbay (vokal, electronic rhythm section ) tarafından kurulan; 2007 yılında Cem Özkan, Oğuz Kaplangı ve Kerem Eye’nin gruptan ayrılması ile yoluna Erol Çay (vokal, saz, gitar, perküsyon) ile devam eden Rebel Moves, her konserde farklı bir müzisyeni sahnesinde konuk ediyor. Son olarak geçtiğimiz aylarda Sibel Gürsoy,Bora Uzer, Özkan Uğur ve Ceza gibi isimleri sahnesinde ağırlayan Rebel Moves, konuk müzisyenlerin yorumları ile kendisine has tarzını birleştirdiği doğaçlama performans ile tekrarı olmayan bir müzik ziyafeti sunuyor.

Rebel Moves 'Spring Session' konseri ile baharın enerjisini müziğin ritminde hissedeceğiniz bu benzersiz deneyimi sakın kaçırmayın!

www.rebelmoves.com

Tarih: 26 Nisan Cumartesi
Yer: Nublu İstanbul
Kapı Açılış 22:00 / Tek uzun set 00:00
Bilet: Ön satışta Biletino avantajları ile – TAM 25 TL / ÖĞRENCİ 15 TL
Konser günü Nublu Istanbul gişesinde - TAM 30 TL / ÖĞRENCİ 20 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>