>

KÜLTÜR-SANAT

R.I.P.D Ölümsüz Polisler

19 Temmuz da vizyona giriyor...
 
   
 
 
     

Jeff Bridges ve Ryan Reynolds, 3 boyutlu doğaüstü aksiyon-macera filmi olan R.I.P.D. Ölümsüz Polisler’de dünyamızı, diğer tarafa geçmeyi reddeden ve giderek daha zararlı hale gelen yaratıklardan kurtarmak için “öteki dünya” işleriyle uğraşan R.I.P.D (Ölümsüz Polisler Bürosu) adına çalışan iki polisi canlandırıyor.

Emektar şerif Roy Pulsifer (Bridges), tüm kariyerini R.I.P.D. adıyla bilinen efsanevi Ölümsüz Polisler Bürosu’nda sıradan insan kılığına girip korkunç ruhların izini sürerek geçirmiştir. Görevi ise dünyada masumların arasında saklanan özel suçluları tutuklayıp adaletin önüne çıkarmaktır.

Espirili bir kişiliğe sahip olan Roy’un yanına eskiden yükselen bir yıldız olan dedektif Nick Walker (Reynolds) atanınca, yeni ortaklar istemeyerek de olsa birinci sınıf bir takım çalışmasına saygı duyarak hareket etmek zorunda kalırlar.Ölümsüz Polisler Bürosu’nun bu en iyi iki polisi, bildiğimiz yaşamı sona erdirebilecek bir komployu ortaya çıkarınca mucizevi bir biçimde yeniden evrensel denge sağlanmış olur ya da öbür dünyaya geçilen tünel, kızgın ruhları dünyamıza doğru yollamaya başlar...

R.I.P.D. Ölümsüz Polisler’in yönetmenliğini Robert Schwentke (Red), yapımcılığını ise Neal H. Moritz (Hızlı ve Öfkeli serisi, Ben Efsaneyim), Mike Richardson (Hellboy, Hellboy II: Altın Ordu) ve Michael Fottrell (Hızlı ve Öfkeli serisi, Live Free or Die Hard) üstleniyor.

Gösterim Tarihi: 19 Temmuz 2013
Tür: 3 Boyutlu Doğaüstü Aksiyon-Macera
Yönetmen: Robert Schwentke
Senaryo: Phil Hay & Matt Manfredi
Hikaye: David Dobkin & Phil Hay & Matt Manfredi
Baz Alınan Dark Horse Çizgi Romanının Tasarlayan: Peter M. Lenkov
Yapımcılar: Neal H. Moritz, Mike Richardson, Michael Fottrell
Baş Yapımcılar: Ori Marmur, Ryan Reynolds, Jonathon Komack Martin, David Dobkin, Keith Goldberg, Peter M. Lenkov
Oyuncu Kadrosu: Jeff Bridges, Ryan Reynolds, Kevin Bacon, Mary-Louise Parker, Stephanie Szostak, Robert Knepper, James Hong, Marisa Miller, Mike O’Malley, Devin Ratray

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>