>

MODA - STİL

Hamilelere plaj ve havuz başı şıklığı

E-Bebek.com’da satışa sunulan Elija Hamile Mayosu, anne adaylarına tatilde konfor sağlıyor.
 
   
 
 
     
Bir anne adayıysanız, tatil mevsimi geldiğinde değişken vücut ölçülerinize uygun mayo bulma konusunda endişe duymaya başlarsınız. Büyük beden mayolar hamileliğin getirdiği vücut ölçülerinize her zaman uymaz. Türkiye’nin ilk ve en gelişmiş anne bebek ürünleri alışveriş platformu E-Bebek.com’da satışa sunulan Elija Hamile Mayosu, anne adaylarının tatildeki konforlarına yönelik olarak tasarlanmış. Mayonun göğüs altı bölümü, karnınızın gelişmesine uyum sağlayacak şekilde büzgülü yapılmış. Aynı büzgüler, göğsün iç yan kenarlarında da bulunuyor. Mayonun iç kısmı ince dokulu astarla güçlendirilmiş. Böylece hamileliğiniz, havuz veya deniz keyfi yaşamanız engel olmuyor.


3 farklı bedene ve canlı mavi, siyah, füme-su mavisi desenli olmak üzere 3 çeşide sahip olan Elija Hamile Mayosu, E-Bebek.com’da 89 YTL’ye, 17,80 YTL’den başlayan taksit seçenekleriyle satışa sunuluyor.


E-Bebek.com’dan ister www.e-bebek.com adresinden online, ister 0216 347 30 30’dan telefonla Türkiye’nin her yerine siparişle, ister Kızıltoprak Mağazası’ndan alışveriş yapılabiliyor. Kredi kartlarına vade farksız taksit ve ücretsiz kargo seçenekleri de bebekli ailelerin bütçelerini rahatlatıyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>