>

KÜLTÜR-SANAT

Roxy Cultura Jazzy 123, yüzyirmiüç

Cultura Geceleriyle sahnesini Türkiye’nin genç ve henüz keşfedilmemiş yeteneklerine açan Roxy, Cultura Jazzy olarak ayrı bir renge kavuşuyor.
 
   
 
 
     
ROXY CULTURA JAZZY: 123, yüzyirmiüç
6 Ocak 2005 PERŞEMBE

Cultura Jazzy: Şehrin kakafonisi ve telaşını karşılarına alan 123, yüzyirmiüç müzisyenlerinin bir, iki ve üç hikayesini sahneye taşıyor. İlk performanslarını geçtiğimiz Ekim ayında gerçekleştiren ve büyük ilgi gören 123, yüzyirmiüç, 6 Ocak’ta ikinci kez Roxy’de metronomdaki farklı ‘beat’ler üzerine kimi narin ve sade, kimi kirli ve tembel parçalarını seslendirecek.


123, yüzyirmiüç:Berke Can Özcan - davul, log drum, elektronik sesler

Burak Irmak - org, rhodes, sampler, klarinet
Feryin Kaya - bas gitar
Can Özbaşaran – görseller

Tarih : 6 OCAK 2005 PERŞEMBE
Kapı açılış : 21:30
Konser : 22:00
Giriş ücreti : 5 Milyon


Roxy Cultura
Roxy, açıldığı günden bugüne Hareket Atölyesi ile başladığı çalışmaları iki senedir "Cultura" adını verdiği etkinliklerle kendi bünyesinde sürdürüyor.

Genç sanata ve sanatçıların çalışmalarına destek veren, kimi zaman gençlerin performanslarını sergiledikleri ilk sahne olma özelliği taşıyan Roxy, Cultura etkinlikleriyle farklı disiplinlerde yapılan çalışmalara ev sahipliği yapıyor.

Roxy, Cultura ile farklı müzik türlerinde interaktif performanslar, sahne sanatları, video, kabare, dans gibi müziğin ve sanatın farklı kollarında gerçekleştirilen aktivitelere prodüksiyon ve sahne desteği vererek bir çeşit kültür merkezi sorumluluğu üstleniyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>