>

KÜLTÜR-SANAT

Şahan Gökbakar: ‘Sinemaseverler Beklentilerinin Karşılığını Alacak’

Şahan Gökbakar’ın merakla beklenen yapımı ‘Osman Pazarlama, 19 Şubat’ta Çamaşırhane Film yapımcılığında vizyona giriyor.
 
   
 
 
     

Senaryosunu Şahan ve Togan Gökbakar’ın birlikte yazdığı, biletleri ön satışa çıkan Osman Pazarlama filmi; beyazperdede yerini almaya hazırlanırken, filmin başrol oyuncusu Şahan Gökbakar ve yönetmen Togan Gökbakar basınla bir araya geldi.

Şahan Gökbakar, Osman Pazarlama ile ilgili heyecanını ‘Yeni bir karakterle izleyici karşısına çıkmak beni çok heyecanlandırıyor. Beklentilerin karşılığını verecek bir film oldu. İzleyenler de takdir edecektir. Önceki filmlerimde buldukları komedi bu filmde de fazlasıyla var.’ cümleleriyle anlattı. Fragmanın 3,5 milyon kişi tarafından izlenmesi kendisine sorulan Gökbakar, ‘Filmin fragmanı filmin ruhunu ve enerjisini çok güzel yansıttı bence. İnsanlarda da büyük bir beklenti oluştu. Bu yüzden sosyal medyada çok hızlıca yayıldı ve 3 günde 1 milyon tıklamaya ulaştı. Çok mutlu oldum, filmin fragmanına bile bu kadar ilgi gösterilmesi beni çok heyecanlandırıyor’ cevabını verdi.

DEMET AKALIN DİSİPLİNİYLE HAYRAN BIRAKTI,OKAN KURT BİR FENOMEN!

Osman Pazarlama’da kendisini oynayan Demet Akalın hakkında övgü dolu sözleri söyleyen Şahan Gökbakar, ‘Demet'in müzikte yaptıkları zaten ortada, sürekli liste başı. Kendisi bir Recep İvedik fanıydı. Sinemada fazla olmadığı için tedirgin oluyordu. ‘Kendini oynayacaksın’ dedim ve tereddütlerini giderdim. Çok soğuk bir geceydi çekimler olduğu zaman. Hanımlar dekolteli tuvaletler giydiler hep. Gece 22.00'da başladı, 05.00'da bitti. Fırtınalar kopuyordu ona rağmen gık demedi. Disipliniyle hayran bıraktı. Okan da doğaçlama espriler kattı, tam bir fenomen. İyi ki varlar’ dedi.

OSMAN PAZARLAMA’DAN SONRA RECEP İVEDİK 5 GELİYOR!

Farklı projelere imza atacağını belirten ünlü komedyen ‘Recep İvedik kendi adına bir fenomen. O seri devam edecek ama araya böyle başka hikayeler gelecek. Bundan sonraki Recep İvedik 5’i çekeceğiz’ diyerek hayranlarına müjde verdi.

YILMAZ MORGÜL, RECEP İVEDİK KUDRETİNİ HİSSETMEK İSTEMİŞ

Survivor yarışmasında Yılmaz Morgül’ün, Recep İvedik karakterine benzetilmesini espriyle karşılayan Şahan Gökbakar ‘Yılmaz Morgül’ü destekliyoruz, favorimiz o Survivor'da. Beyefendi ve sportmen yapısıyla herkese örnek olacak. Damarlarında Recep İvedik'in gücünü kudretini hissetmek istemiş’ açıklamasını yaptı.

BABA OLUNCA MÜLAYİMLEŞTİM!4 ÇOCUK İSTİYORUM!

2,5 aylık oğlu Deniz Efe’nin kendisini olumlu yönde değiştirdiğinden bahseden Şahan Gökbakar ‘Benim oğlum olunca herkes tombik bekledi ama uzun ve ince oldu Deniz Efe. Şeytan tüyü olan bir çocuk, şirin sempatik. Gözleri çok güzel. Evlat sevgisi çok güzelmiş, baba olunca mülayimleştim. Yürek olarak değiştim paylaşım yaptıkça. Çok mutluyum. Daha fazla çocuk sahibi olmak isterim. Mümkünse dört ama henüz hanıma söylemedim’ diye konuştu. Deniz Efe’yle kendisinin ilgilendiğini söyleyen Gökbakar ’Dadı madı yok, tamamen tadını çıkarıyorum. Altını bile kendim değiştiriyorum, anne sütünü biberonla veriyorum. Çok uyumlu ağlaması, sızlaması yok’ dedi.

İKİ FORVET GİBİYİZ!

Filmin yönetmeni Togan Gökbakar da, kardeş olarak çok rahat çalıştıklarını anlatarak ‘Naif ve hayalperest bir karakter Osman. İnsanın kanı hemen ısınıyor. İzleyenler Recep İvedik serilerindeki tatlı anlatımı bulacaklardır. Şahan’la beraber çalışmak gayet güzel. İletişim şekli olarak iki forvet gibiyiz. Farklı bir elektriğimiz var. ‘ açıklamasında bulundu.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>