>

MODA - STİL

Spor yaparken sınırsız hareket...l

Yoğun çalışma yaşantınızda kendinize kısacık da olsa spor yapabilme zamanı ayırabiliyorsanız Lycra® tam size göre.
 
   
 
 
     
Lycra® ile spor çok daha özgür ve rahat!

Yoğun çalışma yaşantınızda ve şehir içindeki koşuşturmacada kendinize kısacık da olsa spor yapabilecek zaman ayırabiliyorsanız Lycra® tam size göre. Çünkü Lycra®’lı giysiler spor yaparken size sınırsız hareket özgürlüğü veriyor ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlıyor.İçindeki bedenin her türlü hareketini, formundan hiçbir şey kaybetmeden taklit etmesiyle öne çıkan Lycra®’lı giysiler, spor yapanlara aradıkları rahatlık, fonksiyonellik ve kullanım kolaylığını sunuyor.

21. yüzyılın hızlı teknolojik yaşamı ve artık her işi bilgisayarların, makinelerin yapar hale gelmesi şehir insanına hiç hareket imkanı bırakmıyor. Hızlı ve yoğun iş yaşamından bunalıp kendilerini spor salonlarına ve çeşitli kurslara atan herkes spor yaparak stres atmaya çalışıyorlar. İşte bu noktada Lycra® devreye giriyor. Her türlü spor tutkunları, Lycra®’nın kullanıldığı spor giysilere ve Lycra®’nın esnekliğine, rahatlığına ve vücuda uyumuna bayılacaklar. Lycra®’nın sağladığı fonksiyonellik sayesinde kendilerini daha rahat hissedecek, spor yaparken rahatça hareket edebilecek ve günün stresinden Lycra® ile arınacaklar. Modayı da yakından takip edenler Lycra® ile hem özgür hem de trendy görünmenin keyfine varacaklar.Spor yaparken dirsek kırmak, diz bükmek gibi en basit beden hareketleri bile derinin %50 oranında esnemesini gerektiriyor. Bu durumda giysinin de aynı oranda esnemesi ve sonrasında potluk yapmaması önem kazanıyor. Mucize iplik olarak bilinen yüksek teknoloji ürünü Lycra®’lı giysiler, spor yapan kişinin hareket ve vücut gelişimine uygun şekilde esnerken formundan hiçbir şey kaybetmeden eski haline geri dönüyor ve potluk yapmıyor. Bütün bu özellikleriyle Lycra®, günümüz insanına her yerde ve her zaman kalıcı bir rahatlık, hareket özgürlüğü hissi ve konforu bir arada sunuyor.

Lycra®, yüzde 90'ın üzerinde marka bilincine sahip tüketicisiyle bu alanda lider konumda ve Interbrand verilerine göre dünyadaki giyim ve tekstil markaları sıralamasında ilk 10 içerisinde yer alıyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>