>

KÜLTÜR-SANAT

Serhan Kurşun’un Yeni Şiir Albümü Dijital Platformlarda Yayınlandı!

Edebiyata adım attığı ilk romanı olan “Garaz” ile 1963 yılının Hatay’ını okuyucuya aktaran Serhan Kurşun, yeni şiir albümüyle kültür-sanat dünyasına yeniden güçlü bir giriş yaptı.
 
   
 
 
     

Yazar, şair Serhan Kurşun, ‘Uyandım’ isimli yeni şiir albümünü, dijital platformlarda edebiyatseverlerin beğenisine sundu. Serhan Kurşun, daha önce yayınlanan ‘Pinhan’ ve ‘Yaşamak’ isimli şiir albümlerinde olduğu gibi şiirlerini bu albümde de kendisi seslendiriyor.

Duygularını ve düşüncelerini en sade haliyle seslendirdiği yeni şiir albümünde aktaran Serhan Kurşun, satırlarına işlediği derin anlamlarla da edebiyatseverleri ortak bir noktada buluşturuyor. Dijital platformlarda hayat bulan ve hayatın tüm renklerine dokunan şiirler, aynı zamanda ilham alınacak bir dizi satır yaratıyor.

‘Uyandım Serhan Kurşun Şiirleri’ albümünde yer alan şiirler, özgün müzikleri ile de dikkat çekiyor. Toplam beş şiirden oluşan albüm, dinleyenleri on dört dakikalık duygusal ve düşünsel bir yolculuğa çıkartıyor.

Serhan Kurşun’un duygular ve sözcüklerle örülü yeni şiir albümünü dinlemek isteyenler için; https://open.spotify.com/artist/4pbNL5SvhZJn5r4tnXuJgz?si=WDVVTd7US6iPlRGx8KBvDQ


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>