>

MODA - STİL

Gap 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Gap bu ilkbaharda “lived in” mottosu ile “giydiklerimizi yaşarız” diyor….
 
   
 
 
     

Gap İlkbahar 2014 Marka Kampanyası’nda giyinmenin ruhani yanına odaklanıyor ve “Lived in” sloganı ile giyinmenin kıyafetlerden ibaret olmadığını, giydiklerimizi aynı zamanda yaşadığımızı söylüyor. Yaşarken en ihtiyaç duyduğumuz şeyin rahat hissetmek olduğunu anlatan kampanya konsepti koleksiyonla tamı tamına örtüşüyor.

Gap İlkbahar 2014 Koleksiyonu’nda kendine özgü, rahat ve zamansız modellerini modernlikten ödün vermeden yeniliyor. Pastel sorbe renklerinin ağırlıklı kullanıldığı ürünlere, farklı baskılar, çizgi ve çiçek desenleri ile hareket kazandırılıyor.İlkbahar 2014 Koleksiyonunda Gap, güçlü mirasını yeniden öne çıkarıyor ve denimin en güzel hallerini koleksiyonuna bir kez daha katıyor. Farklı yıkamalarıyla koleksiyonda yerini alan Gap’in klasikleşmiş 1969 Denim modelleri pantolondan gömleğe, ceketten şorta tüm parçalarda yeniden yorumlanıyor. Kadın koleksiyonunda en favori denim modelleri Sexy Boyfriend, Always Skinny, Real Straight ve erkek koleksiyonunda Authentic Skinny, Slim ve Straight kesimler, moda trendlerini yakalayan yıkamaları ve desenleriyle göze çarpıyor.

Baharın enerjisini dolaplara taşıyacak canlı renklerdeki, küçük yada büyük çiçek desenleri özellikle kadın koleksiyonunda şal, tişört, gömlek ve pantolonlarda öne çıkıyor. Koleksiyon tropik desenin enerjisini taşıyor. Koleksiyonun genelinde öne çıkan çizgi deseni, trend kesimler ve fonksiyonel kumaşlarla rahat ve zahmetsiz bir şıklığı getiriyor. Özellikle kadınlar için gömlek ve elbiselerde sıkça kullanılan çizgiler cazibesini yine yitirmiyor.Erkekler için bu ilkbaharda denim modellerini genişleten Gap, mavinin hemen her tonunda hazırladığı parçalarla koleksiyonunu rafine bir hale getiriyor. Kesimler daha fit hale getirilirken bu sezon erkek koleksiyonundaki en önemli değişiklik çiçek deseni oluyor. Erkek modellerinde koyu renklerle kullanılan çiçek desenleri, koleksiyonun trendlere yakınlığının en önemli işareti oluyor.

Trendlerden kopmadan rahat ve doğal görünmek isteyenlerin bu ilkbaharda en çok seveceği ürünler Gap’in İlkbahar 2014 Koleksiyonu’nda mağazalardaki yerini alıyor. Lived in sloganıyla ilkbaharı çağıran Gap yeni sezon ürünleri, tüm Gap mağazaları ve www.gap.com.tr ’de satışa sunuluyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>