>

KÜLTÜR-SANAT

Sinema Sanatçıları Elazığ Belediyesi’nde

7.Uluslararası Çayda Çıra Film Festivali kapsamında tiyatro ve sinema sanatçıları Elazığ Belediyesine gelerek, Başkan Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyaret etti.
 
   
 
 
     

Bu yıl 7.düzenlenen Uluslar arası Çayda Çıra Film Festivali kapsamında Elazığ’a gelen bir grup tiyatro ve sinema sanatçısı Elazığ Belediyesine gelerek, Başkan Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Festival sorumlusu Serdar Kara ile birlikte Elazığ Belediyesine gelen sanatçılar Selda Alkor, Tuğrul Meteer, Eşref Kolçak, Yusuf Sezgin, Yakup Yavru, Nihal Menzil, Yavuz Karakaş ve çeşitli yapımcı ve yönetmenler burada bir süre Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile sohbet ettiler.

Ziyarette ilk olarak bir açıklama yapan Sinema Sanatçısı Eşref Kolçak yaptığı değerlendirme de şunları söyledi:

“İlk kez Elazığ’a geliyorum ve Elazığ’ı çok beğendim, çok sevdim, bizleri kabul edip ağırladığınız içinde sizlere teşekkür ediyorum.”dedi.

Eşref Kolçak'ın ardından bir açıklama yapan Sinema Sanatçısı Selda Alkor “ilk kez geldiğim Elazığ Harkulade bir şehir, bizlere gösterilen yakın ilgi ve alakadan, misafirperverlikten dolayı herkese çok teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini şöyle tamamladı:

“İnşallah bir daha çok özel bir programda burada olurum. Bu festivalin belki 50.sinin göremem ama 10.festivalde yine burada olmak isterim”

Ziyaretin ardından Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, kendisini makamında ziyaret eden sinema sanatçıları ve yönetmenlere başkanlık girişine kadar eşlik edip onları uğurlarken, heyet üyeleri ziyaret anısına kendileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>