>

KÜLTÜR-SANAT

Surf Müziğin Kışkırtıcı Grubu Messer Chups Roxy Sahnesinde!

Farklı konseptteki partileri ile eğlencenin değişmeyen adresi Roxy, 6 Şubat`ta Rusya çıkışlı Messer Chups grubunu ağırlıyor.
 
   
 
 
     

Baştan sona hareketli müzikleri ve sahne görselleri ile Roxy`i coşturacak olan grubun açılışını yerli punk ekibi Softa yapacak.

Gitarda, Oleg Guitaracula, bas gitar, vokal ve çığlıklarda Zombierella, davullardaysa Boris Isral Bisfer’in oluşturduğu Messer Chups, müziklerinde surf, beat, film sampleları, cızırtılı tarihi kayıtlar, 50’ ler ile 60’ lardan çizgi film seslerini birleştiriyorlar. Bugüne kadar yayımladıkları bir düzine albümleri ve dünya çapında verdikleri konserlerle adlarından sıkça söz ettiren üçlü, Softa’nın ısınma turunun ardından 6 Şubat’ta Roxy sahnesinde.

Gecede Deniz Pınar (Doktor Moog, Messer için hazırlayacağı rare rockabilly, space-age pop, Türk surf, abscure horror, exploitation ve Euro-sleaze filmleri soundtrack’lerinden oluşan özel setiyle pikapların başında olacak. Deniz’in bu gece için Türk B sınıfı korku, fantastik ve erotik filmlerinden bir araya getirdiği görselleri de geceyi renklendirecek.

Kapı Açılış: 22:30
Bilet: Önsatış: 25 TL – Kapıda: 30 TL

İletişim;
Sıraselviler Cad. Aslanyatağı Sok. No:1-3 Taksim
34433 İstanbul
Tel: (0212) 249 1283
E-posta: info@roxy.com.tr
http://www.roxy.com.tr


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>