>

KÜLTÜR-SANAT

Türkiye bu ineği çok sevdi...

Pazarlama dünyasının en sıradışı etkinliği “Mor İnek Farklılaşma Konferansı”sı bu yıl daha büyük bir konuşmacı katılımıyla tekrar düzenleniyor. Bu yılın ana teması “innovation” ve “karlı büyüme”.
 
   
 
 
     
Türkiye bu ineği çok sevdi
2. Mor İnek Konferansı başlıyor

Pazarlama dünyasının en sıradışı etkinliği “Mor İnek Farklılaşma Konferansı”nın ikincisi 7 Aralık 2004 Salı günü Lütfü Kırdar’da başlıyor. İlk kez geçen yıl düzenlenen ve bir pazarlama başarısı haline gelen “Mor İnek Farklılaşma Konferansı”nın bu yıl daha çok büyük bir konuşmacı katılımıyla tekrar düzeneniyor. Bu yılın ana teması “innovation” ve “karlı büyüme”.


Alanında uzman ve ünlü isimlerden oluşan konuşmacılar arasında Arman Kırım, Cem Boyner, Mustafa Sarıgül, Pedro Costa Ferreira, Cem Topçuoğlu, Cüneyt Yağcı, Cengiz Özdemir, Kazım Çınar, H. Cahit Çetin, Ercüment Alptekin gibi isimler var.

Pazarlama dünyasının sıradışı ineği
Mor İnek, ikinci konferansıyla 7 Aralık’ta başlıyor


Farklılaşmaya çok daha yeni ve değişik açılardan bakılacak bu konferansın ilk konuşmacısı ise Al Ries olacak... Farklılaşma konusuna “konumlandırma” kavramını yaratan ve bu alana en büyük teorik katkıyı yapan pazarlama otoritesi Ries, farklılaşma üzerine yine şaşırtıcı ve çarpıcı bilgiler verip, yorumlar yapacak. Özellikle de en yeni kitabı “Markaların Kökeni”ndeki en temel sav olan “markaların kökeni farklılıktır” tezini ayrıntılarıyla anlatacak.

Bu yıl çok daha farklı, sıradışı, dopdolu, eğlenceli ve inanılmaz eğitici bir Mor İnek süreci yaşamak isteyenlerin bu buluşmayı kaçırmaması gerekiyor.

Ayrıntılı bilgi için
www.morinek.com
0212 284 4 284


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>