>

AŞK - CİNSELLİK

Hastalık Sekse Engel Değil!

Önemli olan yaşınız kaç, hastalığınız ne olursa olsun cinselliğinize sahip çıkmanız!
 
   
 
 
     

AIDS:

Her yaşta AIDS’e yakalanabilirsiniz. Prezervatif kullanmak bile AIDS’e karşı çok etkili değil. AIDS’e karşı her yaşta dikkatli olmalısınız.

ALZHEİMER:


Alzheimer hastası birçok kişi libidolarını kaybederken, diğerleri cinselliğe daha açık hale gelir. Bazıları çocuklarına veya yabancılara bile cinsel istek duyabilir. Ancak eşi Alzheimer’lı biri cinselliğin keyfini çıkarmalı.

ŞEKER HASTALIĞI:

Uzun yıllar şeker hastası olan erkeklerde olduğu gibi kadınlarda da bazı sinirlerin hasar görme olasılığı artıyor. Diyabetin ereksiyon yetisi üzerinde bariz etkisi var. Ancak diyabetli erkek, dokunsal mesajları alan ve gönderen sinirleri hala iş başında olduğunda orgazm olabilir.

EKLEM İLTİHABI:

Eklem iltihabı, cinselliğinizi, verdiği ağrılarla etkiler. Bunun önlemi cinsel ilişkiye girmeden en az 30 ile 60 dakika önce ağrı kesici ilaç almak.

KİLO ALMA:


Olgunlaşan bedeniniz konusunda mizah anlayışınızı koruyun ve ihtiyaçlarınıza uygun yeni teknikler keşfedin.

PARKİNSON:


Cinsel ilişki için dinlenilmiş sabah saatleri tercih edilmelidir. Orgazm olma kapasitenizi kaybetseniz bile, bu ilişkiye katılmanızı engellememeli.

YAŞLANMA:

Birbirinize sarılmak, kucaklaşmak, dokunuşlar ve devamlı olmayan orgazmlar ile mükemmel bir seks hayatı kurabilirsiniz. Cinsel birleşme için sabah saatleri daha uygun.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>