>

KÜLTÜR-SANAT

Eğlencenin En Akıllı Yolu Kapalı Gişe’de…

Türkiye’nin ilk ve tek eğlence odaklı grup satınalma sitesi www.kapaligise.com açıldı
 
   
 
 
     

Son dönemin revaçta grup satınalma sitelerine yeni bir soluk getirecek www.kapaligise.com açıldı. Türkiye’nin her yerinden eğlenceseveri birbirinden güzel ve popüler konser, sinema, tiyatro, gösteri sanatları ve spor etkinlikleri ile buluşturacak site, ‘Eğlencenin En Akıllı Yolu’ sloganı ile cazip bilet fırsatları sunuyor.

Türkiye’nin ilk ve tek eğlence odaklı grup satın alma sitesi olan www.kapaligise.com’da cazip indirimlerin yanı sıra çok özel promosyonlar da üyelerini bekliyor.1 TL’YE BİLET


Hergün farklı etkinlikleri üyeleri ile buluşturacak www.kapaligise.com açılışını benzersiz fırsatlarla kutluyor. Açılış haftasında pek çok etkinliğe ait ilk 10 bilet 1 TL’ye sahibine ulaşıyor. Her etkinlik için hedeflenen bilet satış rakamının belirtilen zaman dilimi içinde gerçekleşmesi durumunda satış işleminin yapılacağı www.kapaligise.com, “Davet Et Kazan” bölümüyle de ekstra fırsatlar sunuyor. Sosyal ağlarda siteyi tanıtan üyeler, siteye kazandırdığı her 10 arkadaşı için de dilediği bir etkinliğe davetiye kazanıyor.

Eğlence, organizasyon ve iletişim sektöründe deneyimli bir grup girişimci tarafından kurulan FGP Bilişim Hizmetleri Tic. A.Ş’ye ait bir marka olan www.kapaligise.com, en popüler ve eğlenceli etkinliklere avantajlar sunarken, aynı zamanda üyelerinin şehrin sosyal hayatından haberdar olmasını da sağlıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>