>

KÜLTÜR-SANAT

Tv'de bir ilk...

Hürriyet gazetesi televizyon eleştirmeni Cengiz Semercioğlu, Habertürk'te canlı yayında televizyon kritiği yapacak
 
   
 
 
     
Habertürk ekranda bir ilke imza atıyor. Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu, her hafta canlı yayında ünlü konuklarıyla televizyon kritiği yapacak. İşte bu ilginç programın ayrıntıları.


Türk televizyonlarında ilk kez bir televizyon eleştiri programı başlıyor. Hüriyet Gazetesi televizyon eleştirmeni Cengiz Semercioğlu, bağımsız ve tarafsız Habertürk'te, bağımsız ve tarafsız televizyon eleştirilerine başlıyor.

Full Ekran adını taşıyacak proramda Cengiz Semercioğlu, her hafta televizyon dünyasının ünlü isimlerini konuk edecek ve televizyonda konuşulan konuları masaya yatıracak.

Haftanın ratingleri, en çok izlenen programlar, polemikler, dizilerin perde arkası, başarılı yapımların öyküleri, sihirli ekranın perde arkası ve medya dünyasında olup bitenler programda yer alacak.

Semercioğlu, her hafta ünlü konuklarıyla canlı yayında zap yaparak televizyon programlarını değerlendirecek. Cengiz Semercioğlu ile Full Ekran her hafta Habertürk'te perşembe akşamları 23.30'da yayınlanacak. İlk program yarın akşam.

Medyatava.net


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>