>

KÜLTÜR-SANAT

Usta Oyuncu Demet Tuncer Müzikal Bir Gösteri ile Sahnelerde

“Kaytan Dudak”
 
   
 
 
     

Hem Dobra, hem Seksi, hem Cilveli, hem Çapkın, hem Erkek, hem kadın, hem hazır cevap, hem zeki… Hayata dair her şeyle... KAYTAN DUDAKÖdüllü oyuncu ve yorumcu Demet Tuncer, " KAYTAN DUDAK” müzikal stand-up gösterisiyle Garajistanbul sahnesinde sizlerle buluşuyor.

Demet Tuncer bu gösterisindeki hikayelerinde sizi yer yer ağlatırken çokça güldürecek. Demet Tuncer’in stand-up tadındaki bu konseri, Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor.

Poptan saza, türküden caza olan geniş repertuarıyla gönüllerinizi fethedecek “KAYTAN DUDAK” 7 Mart’ta garajistanbul sahnesi’nde...

Eğitimini Amerika da tamamlayan İstanbul doğumlu dizi ve tiyatro oyuncusudur. Atv de yayınlanan Çocuklar Duymasın adlı dizide oynayan Tuncer, 2003 Dublin Uluslararası Edebiyat ödülünü alan Orhan Pamuk'un Benim Adım Kırmızı adlı eserinde geçen Ester karakterinin BBC radyosunda seslendirdi. Demet Tuncer birçok müzikalde oynamış olup sanatçının seslendirdiği bazı şarkılarda bulunmaktadır. Sanatçı 2009 yılında Gogol Bordello şarkısı olan ve Türkçesi Müfide İnselel tarafından bestelenen Dur Bakalım şarkısına klip çekmiştir.2010 yapımı sinema filmi Yahşi Batı'da ise ingiliz bir kadını canlandırmıştır.

Tarih : 7 Mart 2015, Cumartesi

Etkinlik Adı : Demet Tuncer “Kaytan Dudak”

Kapı Açılış : 21:00

Sahne : 23:00

Bilet Kategorileri : VIP: 50 TL, Normal: 30 TL

Bilet Satış Linki : http://www.biletix.com/etkinlik/SYSM0/TURKIYE/tr


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>