>

KÜLTÜR-SANAT

“Wepublic Akustik” Konserleri Başlıyor!

Wepublic Akustik’in İlk Konuğu, Türk Pop Müziği`nin Güçlü Sesi “GÖKSEL”
 
   
 
 
     

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NDE GÖKSEL İLE BAŞLIYOR!

Moda Dünyasının Genç Markası WEPUBLIC,  İstanbul’a Yeni Bir Sahne Armağan Ediyor: “WEPUBLIC AKUSTİK

Türkiye’de ilk kez satışa sunulan özel markaları, farklı mimari tasarımı ve rahat yaşam anlayışı ile birleştirerek misafirlerine bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayan Boyner Grup’un yeni markası WEPUBLIC, Mart ayından itibaren müzik dünyasının yıldızlarını WEPUBLIC Akustik’te ağırlamaya başlıyor.

Yeni nesil alışveriş deneyimini müzik, sanat, teknoloji, spor, sinema gibi yaşamın keyif aldığımız alanları ile birleştirerek ilham veren hikayelere ev sahipliği yapan WEPUBLIC, özel sahne tasarımı ve akustik performanslar ile yaklaşık 400 dinleyiciyi misafir edecek olan WEPUBLIC Akustik konser serisi ile sanatçılar ve hayranları için farklı bir atmosferde, unutulmaz anılara imza atmaya hazırlanıyor.

WEPUBLIC AKUSTİK’in İlk Konuğu, Türk Pop Müziği'nin Güçlü Sesi “GÖKSEL”


WEPUBLIC Akustik konser serisi 8 Mart Çarşamba günü, WEPUBLIC Akmerkez’de saat 20.00’de Göksel ile başlayacak. Müzikseverlerin ücretsiz olarak izleyebileceği WEPUBLIC Akustik konserleri, Nisan’ın ilk haftasında Model grubunun eski solisti Fatma Turgut, Mayıs ayında ise sürpriz bir ismi ağırlayacak.

www.wepublic.com.tr

WEPUBLIC- Akmerkez- Tel: 0212 444 95 22

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>