>

KÜLTÜR-SANAT

Yılın En Sert Festivali İçin Son Hafta

Headbangers Weekend 29/30/31 Ağustos`ta Küçükçiftlik Park`ta!
 
   
 
 
     

Yılın en sert festivali %100 Metal Fest: Headbangers' Weekend 3. Yılında 3 günlük dopdolu kadrosuyla 29-30-31 Ağustos tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta!

Festivalin bu yılki heyecan verici kadrosunun yabancı konukları ülkemizde yıllardır beklenen  Avrupa’nın thrash devi Kreator, 30 yılı deviren tarihi, sert ve melodik tarzları , aynı  zamanda fantastik ve coşkulu şarkı sözleriye power metalin öncülerinden Helloween,  Jeff Loomis’li kadrosuyla ülkemizi ilk kez ziyaret edecek olan Arch Enemy, gotik metalin öncülerinden Therion, İsveç metalinin sert ve hüzünlü çocukları Katatonia, melodik death metalin İsveçli yaratıcıları At The Gates, Fin folk metal neferleri Ensiferum, yeni albümleriyle ortalığı birbirine katmaya hazırlanan Moonspell, death metal efsanesi Carcass, dark metalin en saygın isimlerinden olan Rotting Christ, 2014 yılının en iyi extreme metal albümünün sahipleri Septicflesh ve Dubai’li genç ve ümit veren topluluk Svengali.

%100 Metal Fest: Headbangers' Weekend sahnesi elbette ülkemizin de en başarılı metal gruplarını ağırlıyor. Murder King, Pitch Black Process, Metalium, Thrown to the Sun, Soul Sacrifice, Kes, Vortex of Clutter, Athor ve Chaosnerve toplulukları kariyerlerinin en güçlü örnekleriyle üç gün boyunca Türk metal seyircisiyle birlikte olacaklar.


Geçtiğimiz yıllarda Overkill, Children of Bodom, Epica, Dark Tranquillity ve Sonata Arctica gibi grupları Türk metal seyircisiyle buluşturan %100 Metal Fest Headbangers' Weekend 2015 yılının tartışmasız en sert festivali olacak, yerinizi şimdiden alın.


Organizasyon Vera Müzik.

Bilet satış noktaları: Tüm Biletix satış kanalları ve

İstanbul: Hammer Müzik (Kadıköy), Goblin Store (Beyoğlu), Goblin Oyun Kulubü (Kadıköy)

Ankara: Always Rock Bar (Kızılay)

İzmir: Stüdyo Ümit (Kemeraltı)

Bilet fiyatları:

Günlük normal giriş: 130TL

Günlük sahne önü: 180TL

Kombine 3 günlük normal giriş: 210TL

Kombine sahne önü: 280TL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>