>

DİYET

Aspire ile Sıfır Kalori Sıfır Şeker

İstediğiniz an, kolayca 200 kalori yakmaya hazır mısınız?
 
   
 
 
     

Dünyada sağlıklı yaşamı ilke edinmiş, sporu hayat tarzı olarak seçmiş ve kilo kontrolü yapanların tercihi Aspire artık Türkiye’de. Bir kutusu ile 3 saat içinde 200 kalori yaktırma özeliğine sahip yaban mersini aromalı hafif gazlı içecek Aspire, Türkiye çapında tüm Gratis Kişisel Bakım Marketleri’nde ve www.aspire.com.tr web sitesi üzerinden satışa sunuldu.

Alanında lider Leeds Metropolitan Üniversitesi Laboratuvar’ı tarafından test edilerek her kutuda 200 kalori yaktırdığı kanıtlanan ve İngiltere’nin ilk kalori yaktıran hafif gazlı günlük içeceği olan Aspire, Türkiye’de 3,90 TL’lik fiyatı ile tüketicilere sunuluyor. Aspire’ın tekli ürün seçeneği Gratis’lerde satışa sunulurken, web sitesi üzerinden 6’lı ya da 24’lü paketler halinde satın alınabiliyor.

İngiltere’de düzenlenen ve global çapta üne sahip olan Beverage Innovation Awards 2012’de fonksiyonel içecek ödülü almaya hak kazanan Aspire; seyahatte, sağlıklı bir öğle yemeğinin yanında, spordan sonra ferahlamak için ya da bir kokteylde tüketeceğiniz, kalorisiz ve şekersiz yeni bir lezzet olacak.

1 saat ip atlayarak ya da 30 dakika aerobik yaparak kalori yakmaya vaktiniz yoksa aynı oranda kalori yakmak için bir kutu Aspire hep yanınızda…

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>