>

KÜLTÜR-SANAT

“Young Hollywood” Kitabı Michael Kors’un Önsözü ile Yayınlandı

Fotoğrafçı Claiborne Swanson Frank’ın yeni kitabı Young Hollywood, ünlü modacı Michael Kors’un önsözü ile yayınlandı.
 
   
 
 
     

Claiborne Swanson Frank’ın eski Hollywood filmlerinden ilham aldığı kitapta aralarında Isabel Lucas, Elisabeth Moss, Dakota Johnson, Imogen Poots, Mickey Sumner, Amber Heard’ın bulunduğu60’ın üzerinde başarılı Hollywood kadınınınportresi yer alıyor.

Claiborne Swanson Frank ile ilk olarak 2012 Sonbahar sezonunda Kors Colloborator konsepti için çalışan modacı Michael Kors, kitap için yazdığı önsözün yanı sıra http://www.destinationkors.com/ ve Michael Kors sosyal medya hesaplarında Frank ile yapılan röportaja ve kitabın hazırlık sürecini anlatan kısa filme yer verdi.

Claiborne Swanson Frank’i “şıklık anlayışımla özdeşleşen gerçek bir yetenek” olarak tanımlayan Michael Kors, “Kitabın önsözüne katkıda bulunmaktan büyük onur duydum. Young Hollywood, günümüzde bir kadından ne beklediğimizin harmanlanmış hali” dedi.

Michael Kors’un desteğinden büyük gurur duyduğunu söyleyen Claiborne Swanson Frank ayrıca, “Michael’ın bana olan desteği ve sonsuz inancı, Young Hollywood kitabını yayınlamamı sağladı. Kitabın hazırlık sürecinde desteğini bir an olsun esirgemedi. Anlamlı önsözü ile kadınların özü ve Hollywood’un yıllardır süregelen şıklığını harika bir şekilde yorumladı” dedi.

Young Hollywood kitabı Sonbahar’da dünya çapındaki seçkin Michael Kors mağazalarında okuyucuyla buluşacak, ayrıca Assouline dağıtım firması aracılığıyla Eylül ayından itibaren satışa sunulacak. Kitabın lansmanı Los Angeles’ta Michael Kors’un ev sahipliği yapacağı özel bir yemekle yapılacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>