>

KÜLTÜR-SANAT

Zeynep Turan’ın Yeni Kitabı “2022 Sıfırdan” İnkılâp Kitabevi Etiketiyle Çıktı

Herkesin aklındaki “Yeni yılda bizi neler bekliyor?” sorusunu “2022 Sıfırdan” kitabı ile cevaplayan Zeynep Turan, şaşkına çevirecek öngörülerini astroloji severlerle buluşturdu.
 
   
 
 
     

Zeynep Turan’ın “Sıfırdan” teması ile kurguladığı kitabı, İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflardaki yerini aldı. Turan, şaşırtıcı öngörülerini aktardığı kitabında 2022 yılının insana dair tüm etik değerlerin sorgulanması ve resmiyet kazanan kararların geçerliliğinin tartışıldığı bir yıl olduğu anlatıyor.

Her Şeyin Sıfırdan Başlayacağı Bir Yıla Hazır Mısınız?

Dünyamızın ve ülkemizin her şeye sıfırdan başlayacağı bir yıl olduğunu öngören Zeynep Turan, “Yaşamak için mücadele et!” fıtratıyla yaratılan insanın, bu yıl kendi hikâyesini yazacağını aktarıyor. “2022 Sıfırdan kitabıyla “2022 yılında bizi neler bekliyor?”, “Ekonomik kriz hangi boyutlara ulaşacak?”, “Hangi burç düğümü çözüyor?”, “67. Hükümet ne zaman kuruluyor?”, “Salgın ne zaman bitecek?” ve “Bu yıl hangi burç kazanacak?” gibi merak edilen soruları yanıtlayan Turan kitabında, 2022 yılında ilklere şahit olacağımızı en ince ayrıntısıyla anlatıyor.

Zeynep Turan’ın merakla beklenen “2022 Sıfırdan” adlı son kitabında, siyasetten ekonomiye pek çok konu Türkiye ve dünya çapında ele alınıyor. 12 burcun ay ay ele alındığı astroloji kitabında yaşanacaklar hakkında öngörülerini sıralayan Turan, özellikle son dönemde dolar karşısında değer kaybeden Türk lirasının yeni yılda nasıl bir seyir izleyeceğine de değiniyor.

“Kuşaklar Değiştikçe Yönümüz Değişiyor”


Politikanın seyrine dair notları olan ve bazı siyasi partilerin kendi içinde bölünürken, bazılarının kapanacağını öngören ve erken seçim için tahminde bulunan Turan, politik perspektifte yeni jenerasyonun önemini sık sık dile getiriyor. Siyasi pratikte büyük yere sahip ve sosyal medyayı aktif kullanan Z kuşağının görüşlerinin yol gösterici olacağını da belirten Turan, bu yıl çok tartışılan konular arasında yer alan İstanbul Sözleşmesi’nin ise varlığını koruyacağını, kadınlara dair diğer öngörülerinde ise her planda öne çıkacakları bir yıl olduğunu belirtiyor. “3. Dünya Savaşı başlıyor mu?” sorusunun akıllara bir kez daha geleceği bir yıl olduğunun altını çizen Turan, dünyaya örnek olduğumuz mülteci konusunda insanlığa yeni bir ders vereceğimize ve ülkeler arası karışıklığın artacağına değiniyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>