>

MAGAZİN

Alışveriş ve Sosyal Destek Günleri Aqua Florya Avm’de Gerçekleşti

Ece Türkiye yönetimindeki Aqua Florya AVM, girişimcileri dört gün boyunca “Brandsandmore Alışveriş, Moda ve Sosyal Destek Günleri”nde buluşturdu.
 
   
 
 
     

Aslı Özdemir organizasyonuyla geçtiğimiz gün gerçekleşen alışveriş günlerine çok sayıda ünlü isim katılarak destek oldular. Birbirinden farklı alanlardaki girişimcileri buluşturan etkinlik, keyif dolu dört güne imza attı. İlk kez tasarım ve el işçiliği mumlarını görücüye çıkaran Yasemin Teke Arslan’ın kurucusu olduğu Leone di Fiume, ünlü isimlerin yoğun ilgisini gördü.

Alışveriş ve Eğlence Bir Aradaydı


Aqua Florya AVM sponsorluğundaki alışveriş günleri, alışverişin yanı sıra sosyal sorumluluk ve farkındalığa da imza attı. Özel gereksinimli bireylerin hayatın her alanında eşit yaşam koşullarında yer alabilmesi için 32 yıldır kesintisiz olarak faaliyet gösteren İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı (İZEV) için gerçekleşen dört günde aynı zamanda sahne performansları, söyleşiler de vardı. İZEV FARKBAND grubu performanslarıyla büyük alkış toplarken, şarkıcı Elif Kaya ve Aslı Hünel de sahneye çıkarak sevilen şarkılarıyla güne eğlence kattılar. Finansal Astrolog Aylin Çetiner gerçekleştirdiği söyleşisinde ziyaretçilere ekonomik ve ruhsal zenginliğe ulaşmanın yollarını anlattı. Astrolog Aygül Aydın’da kitabını imzalayarak, ziyaretçileri burçlar hakkında bilgilendirdi. İZEV Başkanı Hakan Kural, Aslı Özdemir’e desteklerinden dolayı teşekkür plaketini takdim etti.

Bahar temalı Brandsandmore Alışveriş Moda ve Sosyal Destek Günleri'ne katılan ünlüler arasında; Emel Yıldırım, Aslı Hünel, Ivana Sert, Seray Sever, Ebru Yaşar, Elif Kaya, Reyhan İpekel, Kadriye Olgar, Gülay Kamaz, Dilek Azaphan, Zülal Tatlıcı, Ayşegül Mermer, Hilal-Ferman Toprak, Merve Aydın, Damla Ersubaşı ve Bilge Karadeniz vardı.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>