>

MAGAZİN

Altın Portakal`da Müjde Ar-Selda Alkor Gerginliği!

Altın Portakal Film Festivali`ne her anlamda kadınlar damga vurdu!
 
   
 
 
     

Bu yıl 'Ve Kadınlar Dünyaya Dokundu' temasıyla kadına odaklanan festivalde kadınlara yönelik birçok etkinlik yapılıyor. Kadın sorunlarını, kadına karşı şiddetin, kadının dünya üzerindeki etkisinin konuşulduğu festivalde, iki Yeşilçam yıldızının atışması şaşkınlık ve üzüntü yarattı.

Yakın oturmak istemedi

Festivalde jüri başkanı olan Müjde Ar, konuk olarak filmleri takip eden Selda Alkor'un yüzüne bile bakmadı. Önceki gün bir film gösterimi sırasında jüriye yakın bir koltukta oturan Selda Alkor, Müjde Ar'ı görünce ayağa kalktı. Ancak Ar, görevlilere Alkor'un kendisine yakın oturmak istemediğini ve yerinin değiştirilmesini istedi. Görevliler, Alkor'a yerini değiştirmeyi teklif edince olay su yüzüne çıktı.

"Daha da festivale gelmem"

Duruma tepki gösteren Alkor, "Ben halkım. Filmi burada izleyeceğim. Jüri de benim izleyici olduğumu unutmasın" dedi. Ancak yaşadığı olaya çok sinirlenen Alkor, festivali terk etmek istedi. Aksav ve Altın Portakal yetkilileri Alkor'a çiçekler göndererek özür diledi. Bu yıl festivalde kalacağını ancak bir daha asla gelmeyeceğini ifade eden Alkor, ertesi gün de aynı yerde oturup film izledi.

Medya Tava

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>