>

MAGAZİN

Amerikalı kadınlar bu yakışıklıları yeni keşfetti!...

Amerika'lı kadınlar ne Brad Pitt'e ne de George Clooney'e bayılıyor. Son yıllarda yıldızı parlayan genç ve yakışıklı bu adamlar Amerikalı kadınların gönüllerini fethetmeyi başardı.
 
   
 
 
     
H2 Dış Haberler servisinin haberi…


İŞTE SIRASIYLA EN BEĞENİLENLER


1-MARIO LOPEZ; 341973 doğumlu Latino yakışıklı , yıllardır dizilerde aktörlük yapmasına rağmen kendini 2006 yılında televizyonun ünlü dans yarışması ' Dancing with the Stars'ı ile daha da tanıttı. Bu aralar kadınlaer ona bayılıyor.


2- CHRIS CARMACK; 27Eski modellerden Carmack , OC'de rol almadan önce başlamıştı oyunculuk kariyerine, ancak bu diziyle beraber tüm Amerikalı hatat dünyada OC izleyen genç kızları kendine hayran bıraktı.


3- ASHTON KUTCHER; 30Ashton 30 yaşına geldi ama hala 20'lerin başındaki delikanlı havasında. Demi Moore'la evlenmeden önce de ünlüydü ancak artık kadınların vazgeçilmezleri listesinde.


4- JERRY O'CONNELL; 34Kim derdi ki 'Stand By Me'nin şişman çocuğu büyüyecek, böyle bir yakışıklı bir adam olacak, dünyanın sayılı modellerinden biri olan Rebece Romijin'i kapacak. Ünlü aktörün bir süpermodelle evli olması kadınların ilgisini hiç bir şekilde kesmiyor, sanki aksine arttırıyor.


5- JESSE METCALFE; 29'Desparate Housewiwes' adlı talih kuşunun başına konduklarından biri de Metcalfe. 'Çaresiz Ev Kadınları'nın müthiş bahçıvanı, özellikle de t-shirt'süzken çok seksi değil mi?


6- MICHAEL PHELPS; 23Bugüne kadar 6 Olimpiyat madalyası bulunan rekor sahibi ABD'li milli yüzücü, 1.93'lük boyu, sırım gibi vüvudu ve de kırdığı rekorlarla Amerikalı genç kızların beyaz atlı prensi.Üçgen vücutlu demeye gerek var mı:))


7- ANTONIO SABATO, JR.; 35Yaşını göstermeyenlerden biri daha. İtalyan Amerikalılar onunla ne kadar övünseler az olur herhalsde. Calvin Klein'ın iç çamaşırı reklamları için modellik yaparken de kadınları etkiliyordu, bu yıl saop opera aktörü olduğunda. Her ne kadar 'Cesur ve güzel'in yeni romantik jönü olsa da Sabato'nun sağlam bir dizi filmografisi var.


8- SHEMAR MOORE; 38Emmy ödüllü aktör, 'Yound and Restless' adlı soap opera'yla oyunculuk hayatına başlamıştı. Ancak kadınları kendine hayran ettiği rol kesinlikle 'Criminal Minds'da canlandırdığı özel FBI ajanı Derek Morgan...


9- MAKSIM CHMERKOVSKIY; 28Ukraynalı bir Rus olan Maksim'in ailesi o 14 yaşındayken Amerika'ya taşınmışlar. Belki de bu günkü utangaçlığını o günlerde yaşadığı kültür şokundan kaynaklanmıştır. Ukrayna'da salon dansları alanında şampiyon olan dansçı ve koreograf bu yakışıklı, 'Dancing with the Stars'ın bize kazandırdıklarından. Şu anda Amerika'da çok ünlü olan bu dansçı 'Dancing with the Stars'da iki sezon yer almıştı.


10- DAVID BECKHAM; 33Biliyorsunuzdur karısı Victoria Amerika'ya taşındıklarından beri günde dört saatini ayna önünde David'e hazırlanarak geçiriyormuş. Her fırsatta İngiltere'ye dönmek istediğini belirten Victoria, Amerikalı kadınların eşine olan yoğun ilgisinden bıkmış. L.A Galaxy'nin kaptanı yüzünden Amerikalı kadınların futbola ilgisi arttı.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>