>

DİĞER HABERLER

Aşkın tadı damağınızda kalacak!

Verona, Romeo ve Juliet’in aşkının doğduğu şehir, Starbucks Verona ise bu aşktan esinlenerek doğan bir kahve...
 
   
 
 
     
Verona, Romeo ve Juliet’in aşkının doğduğu şehir, Starbucks Verona ise bu aşktan esinlenerek doğan bir kahve...Starbucks Coffee’nin, “Smooth” kategorisinde sunduğu çekirdek kahve Verona, sevgililer gününde sevgilisinin kalbini aşkla çalmak isteyenler için en doğru seçim.

Merak uyandırıcı, zengin, kadifemsi, hafif tatlı Starbucks spesiyali, kahveyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen aşıkların favorisi olmaya aday. Soğuk kış gününde evinizde veya bir Starbucks mağazasında kutlayacağınız sevgililer gününün en sıcak ayrıntısı da bir bardak Verona olacak.

Verona çekirdek kahvesinin yanında yiyebileceğiniz, içinde Verona kahve parçacıkları bulunan ve size özel olarak hazırlanmış Verona Keki ise Starbucks Coffee’de geçireceğiniz anları unutulmaz kılacak ve her sevgililer gününün değişmez adresi haline getirecek.

İsterseniz çekilmiş kahvenizi evinizde hazırlayabilir isterseniz bu lezzet yolculuğuna bir Starbucks Coffee mağazasında çıkabilirsiniz. Starbucks Coffee mağazaları Avrupa yakasında Akmerkez, Flyinn, Metrocity, Kemer Country Hayat, Asya yakasında Capitol, Erenköy, Hillside Club-Trio ve Tepe Nautilus’ta...
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>