>

MAGAZİN

Artık Her 'Yer' Daha Güzel Olacak!

Ünlü manken Demet Şener, 3K KONSEPT halı mağazası açılışında özel bir halı tasarımı yaptı. Tıklayın!
 
   
 
 
     
DEMET ŞENER'DEN ÖZEL HALI TASARIMI

Calvin Klein, CO Designer, HARO, Life Style, SERALUNGA ve ANCELO gibi dünyanın ünlü marka ve tasarımlarını Türkiye'ye taşıyan 3K KONSEPT, Çiftehavuzlar'daki yeni mağazasını ünlü konuklar eşliğinde görkemli bir açılışla gerçekleştirdi.

3K KONSEPT, halı ve aksesuvarda dünyanın en ünlü markaları ile üç kuşaktır devam eden 3K geleneğini yepyeni ve genç bir çizgiye taşıyor.

Klasik ve geleneksel halıların en iyi koleksiyonlarını, hiç değişmeyen kalite anlayışı ile, yıllardır seçkin müşterilerinin beğenisine sunan 3K, değişen çağın trendlerini ve genç kuşağın beklentilerini dikkate alarak yepyeni bir marka yarattı: 3K KONSEPT...

Halı tasarımında ve dokusunda devrim yaratacak özgün ürünler, binlerce renk ve şaşırtıcı malzemeyle harmanlanan keyifli çizgi ve desenler, 3K KONSEPT'in sınırsız yaratıcılığıyla buluşuyor.

3K KONSEPT, dünyanın en ünlü halı tasarımlarını, trendlere uygun özgün aksesuvarlarını ve Calvin Klein, CO Designer, HARO, Life Style, SERALUNGA ve ANCELO gibi ünlü markaları Türkiye'ye getiriyor. Dünyanın modern tarzda yaratılmış bu en zengin koleksiyonu, Çiftehavuzlar'daki yeni konsept mağazasında tüketicilerin beğenisi için hazır.

3K KONSEPT, dünyanın en ünlü mimar, tasarımcı ve dekoratörlerinin eğitim aldığı İtalya'daki Domus Akademi'nin rektörü Sinyor Dante ve yardımcısı Joanni danışmanlığında uyguladığı, çağdaş mimarinin en yeni tarzı ve çizgisine uygun modern dekorasyonuyla ilginç ve farklı bir mekan. Mağazanın son derece aydınlık ve çağdaş tasarımı, müşterilere yüksek standartta mağazacılığın en güzel örneğini sunuyor. Detaylar titizlikle düşünülmüş, göz yormayan, kolay ulaşılabilir ve keyifli bir ortam hazırlanmış. Ürünler kadar dekorasyonda kullanılan objelerde oldukça sıra dışı.

Adeta Modern Sanatlar Galerisi

3K KONSEPT dünyanın ünlü markalarını ve ayrıca tamamen kendi tasarımcılarının çalışması olan ve modern, minimal konsepte farklı bakış açıları getiren 29 farklı kolleksiyonu tükecilerinin beğenisine sunuyor. Üstelik, uygun fiyat ve esnek ödeme koşulları bu seçkin ürünlere sahip olmayı çok kolaylaştırıyor.

CALVIN KLEIN: Bu koleksiyon için tasarımcılar, uzun ve çok yönlü bir araştırmadan sonra çağdaş tarzın temsilcisi muhteşem halı ve kilimleri yarattılar. Renk kombinasyoları, degrade geçişler, desenlerdeki titiz çalışma ve ayrıntılara verilen önem ilk bakışta fark ediliyor.

SERALUNGA: Dünyaca ünlü bu marka, her biri tasarımcılar tarafından özenle çizilen farklı ürünleri ile modern dekorasyonun vazgeçilmez objelerini sunuyor.

3K KONSEPT mekanınızın farklı bölümlerini de düşünmüş. Banyolar ve ıslak zeminler için benzersiz güzellikte, çok kullanışlı ve bakımı kolay halılar, modern mutfaklara uygun kilimler, yastıklar ve masa örtüleri. Hepsi de bugüne kadar gördüklerinizden çok farklı...

3K KONSEPT, tüm ürünlerinin üretiminde tabiattaki en doğal materyalleri (saf yün, saf pamuk, saf ipek vs.) kullanıyor.

PETROL bazlı maddeler, akrilik ya da poliporyplen gibi insanların ve özellikle çocukların sağlığına zarar veren materyallere 3K KONSEPT ürünlerinde rastlamak mümkün değil.

CO DESIGNER profesyonel tasarımcıların sürekli yeni arayışlar içinde olmaları, müşteri taleplerine öncelik vermelerine, ayrıca dekoratörlere ve iç mimarlara özel mekanların yaşam kültürünü yükseltmelerinde yardımcı oluyor. Tüm ürünler yün dokuma ve woolmark damgası ile tescillenmiş. Tasarımlarında kullandıkları objeler, uzmanlar tarafından titizlikle yaratılmış. Camlar Murano'daki ustalar tarafından bu halılar için özel olarak üretilip uyarlanmış, metaller için paslanmaz çelik kullanılmış, gerçek süet ve deriler özenle seçilmiş.

.Koleksiyonlarin birkaçı hakkinda bilgiler:

BIG NEEDLE: Özel harmanlanmış New Zelland ve lama yününden oluşturulan uzun elyafların doğal bükümleri, %100 elde farklı bir teknikle dokunmuş, mükemmel ve sıra dışı bir tarz doğmuş.

FALKLAND BORDURE: Özenle ayrıştırılmış canlı kuzu yünleri tifte edilerek bükülmüş, orijinal el dokuma tekniği ile her iki tarafı da kullanılabilir, yeni bir tarz yaratılmış.

LOOP: Tasarımcıların doğadaki yaşamdan esinlenerek tasarladıkları bu koleksiyon, saf yün kullanılarak mekanlara taşınmış. Tamamen el dokuma olarak üretilen Loop, hayal dünyasının ne kadar zengin olduğunun en güzel örneği.

HEMP: Doğadaki ağaçların lifleri elde bükülerek ip haline getirilmiş, doğadaki renklerle harmanlanmış ve tarzının tek örneği olarak % 100 el dokuma tekniği ile üretilmiş.

TEENS: En kaliteli pamuk olan şonilden tamamen el dokuma olarak, çocuk odaları, banyolar ve renkli mekanlar için üretilmiş.

ELEMENTS: El dokuma hand tuft tekniği ve %100 bikaner yün ile dokunmuş, desenleri ve renkleri ile tamamen eşsiz tasarım ürünleri.

3K KONSEPT yakın gelecekte oluşturacağı 'Franchise' sistemi ile daha çok adreste, seçkin tüketicisine ulaşmayı hedefliyor...

Demet Şener'in deri, cam, metal ve ahşap gibi materyaller kullanarak sıra dışı bir halı tasarladığı açılışta 3K KONSEPT Halı Mağazaları'nın sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Zeki Yılmaz; BIG NEEDLE, FALKLAND BORDURE, LOOP, HEMP, TEENS, ELEMENTS gibi özel koleksiyonların tanıtımını yaptı.

3K KONSEPT Mağazaları sahibi Zeki Yılmaz'ın açılış sırasında kendisine hediye ettiği halıyı ve kilimi çok beğenen DEMET ŞENER, Türkiye'de olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ve Ritz Carlton'da kiraladıkları yeni evin halılarını 3K KONSEPT halı mağazasından temin edeceğini belirtti.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>