>

MAGAZİN

Ayşe ve Okan'a eleştiri

Gazeteci Ayşe Arman, ilişkilerini bitiren ama polemiğe devam eden Ayşe Özyılmaz ile Okan Bayülgen'i eleştiren bir yazı yazdı.
 
   
 
 
     
İşte Ayşe Arman'ın Hürriyet'teki yazısı:

Okan-Ayşe

Biten bir ilişkinin ardından atıp tutmak, ileri geri konuşmak yakışık almaz.
Ben böyle bilirim.
Hele konuşan erkekse Aman Allah’ım!
Dedikoducu kadınlara döner.
İtibar kaybeder.

Dahası aşk/ tutku/ seks her ne haltsa yaşadığı, ayrım yapmaya başlarsa, "Onu, bunu, şunu değil de bir tek ilk karımı hiç unutamadım, elinde bilmem ne çiçekleriyle beni bekleyen hali bir başkaydı" diyorsa, evet ilk eşi onore ediyor, yere göğe koyamıyor ama diğer bütün kadınların da üzerinden yürüyüp geçiyor.

Ayıp.

Yedin, bitirdin o kadınları!

"Sizinle yaşadıklarımın benim için zerre kadar önemi yoktu" dedin, bu muydu niyetin?

İşte bu duygularla okudum Vatan’daki Okan Bayülgen röportajını. Ve içimden "Olmamış!" dedim, bir kere söyledikleri Okan’ın kendi zekásına ihanet. Zaten belki de bu zeká meselesidir onu bu hale getiren. Evet, Okan’a kötülüğü kadınlar yaptı. Ona "Şöyle zekisin, böyle zekisin. Hem zekisin, hem seksisin..." diye diye adamın kendini bir şey sanmasına sebep oldular, şimdi de ego patlaması yaşıyor, "Yeryüzünde bana hayır diyecek kadın yok" tripleri atıyor.

Belli ki zor bir dönem geçiriyor.

Ben Okan’ı severim ve parlak bulurum ama bu son açıklamaları için üzüldüm.

Çünkü Ayşe Özyılmazel’den intikam almaya çalıştığı çok açık ve netti.

Okan’ı daha zeki ve bu işleri daha incelikli yapar zannetmiştim.

* * *

Ve ertesi gün Ayşe’nin yazısı geldi.

Ona da aman Allah’ım!

O da aynı şekilde eski sevgiliye bir intikam yazısı döşenmiş olmasın mı? Olsun. Ne oluyor bunlara? Yoksa birbirine hálá aşıklar mı? Ondan mı böyle neredeyse "pornografik" yazılar döşeniyorlar karşılıklı, birbirlerini okurlara şikayet ediyorlar, "O aslında öyle değil, böyle biridir" imalarında bulunuyorlar, birbirlerini röportaj bombardımanına tutuyorlar?

Evet Okan’ın verdiği röportaj sinirdi ama Ayşe’nin yanıtı da çaçaron bir kadınınki gibiydi. Tamam isim vermemiş ama "ziyan erkek" yazısında Okan’dan söz ettiği çok açıktı.

Neyin ne olduğunu herkes biliyor.

Sessiz kalsaydı çok daha iyi olurdu.

"Ziyan erkek benim en yakın arkadaşımın kendisine aşık olduğunu iddia eden erkektir, onu da şunu da bunu da yapan erkektir..." gibi sonsuza uzanan bir liste de bence Ayşe’ye yakışmadı.

Eminim o da farkındadır ve o yazıyı yazdığına pişmandır.

Kaynak: H2

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>