>

MAGAZİN

Bayramda Hangi Sanatçı Nerede Sahne Alıyor?

İşte kurban bayramında sahne alacak sanatçılar….
 
   
 
 
     

Tatillerinde kalite arayanların ilk tercihi ODEON Tours, kurban bayramında misafirlerini, sanatçılı tatil alternatifleriyle buluşturmaya hazırlanıyor:

Mardan Palace bu bayram, Süper starların buluşmasına tanıklık edecek. Kurban bayramını Mardan Palace’da geçirmeyi tercih edecek misafirler 06 Kasım’da Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası, 08 Kasım gecesi de Ajda Pekkan ile keyifli birer gece geçirecekler.

Bu bayram Kıbrıs’a yıldız yağacak. Cratos Premium Hotel’de 05 Kasım’da Bülent Ersoy, 08 Kasım’da Serdar Ortaç hayranlarıyla buluşacak. Kaya Artemis Resort’un bu bayram sürprizi Volkan Konak olacak. Funda Arar, 07 Kasım’da Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alacak. Noah’s Ark Deluxe Otel’de 08 Kasım’da Sibel Can, Salamis Bay Conti’de 07 Kasım’da Petek Dinçöz hayranlarıyla buluşacak. Malpas Hotel’de 06 Kasım’da Safiye Soyman ve Faik Öztürk, 07 Kasım’da Coşkun Sabah ile Oryantal Didem, 08 Kasım’da da Yıldız Tilbe bayram keyfini zirveye çıkaracak.

Bodrum da bu bayram ünlü isimlere ev sahipliği yapacak. Rixos Premium Bodrum’da 06 Kasım’da Sinan Erkoç, 08 Kasım’da Suat Ateşdağlı bayram eğlencesini doruğa çıkaracaklar. İsis Otel’de de 07 Kasım gecesi Sinan Erkoç sahne alacak.

Sueno Hotels Beach Side’de bu bayramın sürprizleri, 06 Kasım’da Zara, 08 Kasım’da Altay olacak. Susesi Luxury Resort’te de bayram yıldızlarla dolu geçecek. 06 Kasım’da Özcan Deniz, 07 Kasım’da Murat Tekyıldız, 08 Kasım’da Işın Karaca tesiste sahne alacak.

Termal tesisler bu bayram yıldızların enerjisiyle daha da sıcak olacak. 07 Kasım’da Korel Thermal Resort’te Işın Karaca, 08 Kasım’da Afyon Sandıklı Park Thermal Otel’de Ali&Aysun Kocatepe, Oruçoğlu Thermal Otel’de 08 Kasım’da Bengü sahne alacak.

Bayramda çok uzaklara gitmek istemeyenleri, yakın bölge tesislerinde birçok ünlü isim konuk edecek. İğneada Resort Otel’de 07 ve 08 Kasım’da Yeşim Salkım, 09 Kasım’da Ümit Yaşar bayramı misafirleriyle kutlayacak. Klassis Resort Hotel Silivri’de, 07 Kasım’da Altay ve 08 Kasım’da Linet sahne alacak. Büyük Abant Otel’de de 08 Kasım’da, Hakan Altun misafirlere keyifli bir gece yaşatacak.

Antakya Ottoman Palace Thermal Resort&SPA 08 Kasım’da Kubat’la misafirlerine güzel bir bayram hediyesi verecek. 07 Kasım’da Alanya’daki Goldcity Tourism Complex Zerrin Özer ile renklenecek. Çeşme Ilıca Otel, 08 Kasım gecesi Emel Sayın’ın sahne alacağı keyifli bir geceye tanıklık edecek. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>