>

MAGAZİN

Betül Demir Stüdyodan Çıktı Sahneye Koştu

Stüdyodan sahneye 4 km depar.
 
   
 
 
     

Yaz aylarındaki yoğun konser maratonunun ardından yeni şarkı kayıtları için stüdyoya kapanan başarılı sanatçı Betül Demir, yaklaşık iki aylık bir aranın ardından yeniden İstanbullu hayranlarının karşısına çıktı.

Rezervasyonları saatler öncesinden tükenen mekanda kapalı gişe bir performansa imza atan Betül Demir, kendisini dinlemeye gelen misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

''Stüdyodan çıktığımda muhteşem bir trafik vardı. Yaklaşık yarım saat aracımın gelmesini bekledikten sonra sıkılıp yürümeye karar verdim. İnanır mısınız uzun ince bir yolda 4 kilometreye yakın koşar adım yürümüşüm. Sahneye zor yetiştim desem yeridir. Yani anlayacağınız bu gece karşınıza ekstra bir idman yapmış oldum.'' sözleri ile herkesi tebessüm ettiren başarılı sanatçı, İstanbul'un trafiğinin dünyanın en çözümsüz problemlerinden biri olduğunu yaşayarak anladığını söyledi.

Performansının son bölümünde müzik direktörü Emirhan Cengiz'e misafirlerinin huzurunda birde doğum günü sürprizi yapan güzel sanatçı, performansının finalinde şarkılarının ritmini yükselterek tüm mekanı ayağa kaldırdı.

Yaklaşık iki saat sahnede kalan güzel sanatçı Betül Demir sahneden alkışlar eşliğinde indi.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>