>

MODA - STİL

Mavi Kıvanç Tatlıtuğ ile Hep Çok Moda!

2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu...
 
   
 
 
     

2013 yılında marka yüzü olarak Kıvanç Tatlıtuğ ile çalışacağının müjdesini veren Mavi’nin, İlkbahar-Yaz sezonu reklam filmi, Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz ve filmin yıldızı Kıvanç Tatlıtuğ’un katıldığı basın toplantısında tanıtıldı.

"Hep mi çok modayız" sloganlı yeni reklam filmi, Mavi’nin jean uzmanlığına, beğeni toplayan şık koleksiyonuna odaklanıyor ve önceki reklam filmlerine yaptığı esprili göndermelerle dikkat çekiyor. Tatlıtuğ’la dördüncü kez bir araya gelen ve daha önce "Vay, vay, vay...", "Çok mu çok oluyoruz?" ve "Çok sev..." gibi sloganlarla hafızalarda yer eden Mavi, yeni reklamıyla da çok konuşulacağa benziyor. Ali Taran’ın imzasını taşıyan filmde Kıvanç Tatlıtuğ’a bu kez, dünyaca ünlü seksi model Sara Sampaio ve Brezilyalı model Francisco Lachowski eşlik ediyor.MAVİ MÜŞTERİSİ ARTIK ÜRÜNLERİMİZİ “KIVANÇ GÖMLEĞİ”, “KIVANÇ JEAN’İ” DİYE TARİF EDİYOR

Yeni reklam filmiyle ilgili açıklama yapan Cüneyt Yavuz, Kıvanç Tatlıtuğ ile yeniden çalışmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek “Birlikte çalıştığımız tüm reklamlarımız yarattığı eşsiz etki ve başarı ile bizleri çok mutlu etti. Bu defa da her zaman yaptığımız gibi, “çok olmak” ve geçmiş başarımızın daha da üstüne çıkmak istiyoruz. Kıvanç, yakışıklılığı, mükemmel oyunculuğu ve karakteri bir yana artık ailemizden biri. Bu yüzden birbirimizi çok iyi anlıyor, harika bir uyum yakalayabiliyoruz. Ve günün sonunda ortaya çıkan işler de her zaman Kıvanç’ın Mavi’ye, Mavi’nin Kıvanç’a çok yakıştığını doğruluyor. Öyle ki artık müşterimiz mağazaya gelip istediği ürünleri “Kıvanç gömleği” ve “Kıvanç jean’i” diye tarif ediyor. Biz buna Kıvanç etkisi diyoruz ve Mavi’nin son yıllardaki hızlı büyümesindeki katkısı nedeniyle kendisine teşekkür ediyoruz.” dedi.Mavi’yle tekrar bir araya geldiği için çok mutlu olduğunu ifade eden Kıvanç Tatlıtuğ ise Mavi’yle çalışırken kendimi çok rahat hissediyorum. Sonuçta Mavi, Türkiye’nin lider markası ve blue jean uzmanı. Birbirimize mükemmel bir şekilde uyduğumuzu düşünüyorum. Profesyonel ilişkimizin dışında kendileriyle artık bir aile gibi olduk. Bu da ortaya çıkan işin samimi, keyifli ve başarılı olmasını sağlıyor diye düşünüyorum.” dedi.GQ Bar’da gerçekleştirilen basın toplantısında, hayranlarının twitter’dan sorduğu soruları da yanıtlayan Kıvanç Tatlıtuğ, dar kalıplarıyla dikkat çeken Jake ve Marcus’un favori jean modelleri olduğunu söyledi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>