>

MAGAZİN

Beyonce, Superman'in sevgilisi oluyor...

Ünlü şarkıcı Beyonce Knowles'a yeni "Superman" filminde Lois Lane rolü teklif edildi.
 
   
 
 
     
Internetteki ''eonline'' sitesinin haberine göre, çekimi bir süredir ''yılan hikayesine'' dönen yeni ''Superman'' filminin yapımcılığını üstlenen Warner Bros film şirketinin patronları, güzel şarkıcının kapısını çaldı.

Krypton'dan gelen ve telefon kulübesinde bir anda sıradan bir adamdan Superman'e dönüşen Clark Kent'in gazeteci sevgilisi Lois Lane rolünün teklif edildiği 22'lik Beyonce ile yapımcılar görüşme masasına oturdu.

Beyonce Knowles'ın, teklifi kabul etmesi halinde rol arkadaşı ''Karayip Korsanları'' filminin Oscar'a aday yıldızı Johnny Depp olacak. ''Superman: The Last Son of Krypton'' adlı filmde Superman'in belalısı Lex Luthor'ı canlandıracak olan Depp, bir süre önce yapımcılarla anlaşmaya varmıştı. Filmde, başrol olan ''Superman''i
canlandıracak aktör için arayışlar ise devam ediyor.

Beyonce Knowles'ın ''Austin Powers-Goldmember'' filmindeki performansıyla yapımcıların dikkatini çektiği ifade edilirken, filmin yapımcılarından biri, ''Beyonce, bu rol için mükemmel bir seçim. Çok çekici ve akıllı'' yorumunu yaptı.

Müzik listelerinde bir numara olan, MTV, Grammy gibi müzik ödüllerini toplayan Beyonce, geçtiğimiz günlerde en çok izlenen müzik kanallarından VH1 tarafından ''2003 Yılının En Çekici Yıldızı'' seçilmişti.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>