>

MAGAZİN

"Billur TV" Yayında

Yepyeni bir kanal doğdu, üstelik istediğiniz yerde dilediğinizi izleyebileceğiniz özgür, cesur bir kanal. “Billur TV”
 
   
 
 
     

TÜRKİYE’NİN İLK BAĞIMSIZ İNTERNET TELEVİZYONU “BİLLUR TV” YAYINDA…

Yepyeni bir kanal doğdu, üstelik istediğiniz yerde dilediğinizi izleyebileceğiniz özgür, cesur bir kanal. “Billur TV” Ağustos ayından bu yana merak edilenlere cevap veriyor.

Senelerdir ekranlardan tanıdığımız; güzellik, sağlık, spor ve kediler denilince ilk akla gelen isim Billur Kalkavan’ın özgür kanalı BİLLUR TV internette izlenme rekorları kırıyor.

İnternet televizyonculuğunda Türkiye’de bir ilke imza atan Billur Kalkavan; sağlık, cinsellik, güzellik, spor, ilişkiler ve astroloji konularında uzman kişilerle yaptığı programlar ile internette yepyeni bir mecra yarattı.

Billur Kalkavan; daha önce Turkmax’de yapmış olduğu “Konuşmazsak Çatlarız” adlı canlı yayın Talk Show unu, yine aynı şekilde BİLLUR TV ‘de yapıyor. Yayına katılan konukların kendi kanallarının olduğu yepyeni bir medya ile istenilen yerde istenilen konuyu izleme imkanı sunuyor. Yeni içerik ve kanalların yanı sıra gençleri ve yeteneklileri de seçmek, gözlemlemek, ödül vermek ve birlikte çalışma fırsatı sunmak için “U-23” adında kısa film platformu da bulunan Billur TV, özgür yayının vazgeçilmez adresi olacak…

Sağlık, cinsellik, aşk, ilişkiler, güzellik, spor ve astrolojiye ait güncel bilgilerin yer aldığı kısa videolar ile merak edilenleri yanıtlayan, farklı bakış açılarına yer veren Billur TV; yeni alışkanlığınız olacak.

Müzik kanalı ile Müzik dünyasının konuşulmayan ve bilinmeyen yönlerini anlatan keyifli programları da bulunan Billur TV, her yaştan herkese hitap ediyor.

Yepyeni konu ve konukları ile daha da dolu bir içerikle önümüzdeki günlerde izleyicilerine büyük sürprizler hazırlayan Billur TV’yi yakın takibe almanızı öneririz.

Aret Vartanyan’ın, Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur’ un, Psikoterapist Çağatay Öztürk’ ün ilişkiler üzerine yorumları, Astrolog Oğuzhan Ceyhan ve Yurda Hal’in yıldızlar, burçlar ve gökyüzü hareketleri hakkındaki görüşleri; Akademisyen Kuaför Adnan Serter’in güzellik tüyoları; Türkiye’nin en güçlü adamı Ersin Kuruel’in spor bilinci ile ilgili videoları izlenmeye değer güncel ve eğlenceli bir bilgi kaynağı.

“Billur TV” yakında yepyeni içeriklerle hayatınızda billur gibi bir sayfa açacak…

http://www.billur.tv

https://www.facebook.com/BillurTV
https://www.instagram.com/BILLUR_TV

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>