>

MAGAZİN

Bira Tutkunları

Dünyaca ünlü bira festivali Oktoberfest, el yapımı, taze biraseverlerin vazgeçilmez mekanı olan Nişantaşı Atiye Sokak’taki TAPS’de 12 Ekim 2003 Pazar günü kutlanacak.
 
   
 
 
     
Funkalaturca Ve Dj Can Hatipoğlu Taps Oktoberfest’de
Bira Lezzetine Keyif Katacaklar

FUNKALATURCA’nın Funky,Groovy,Etnik ve Lounge müziğinin yanı sıra perküsyon ve trompet showlarıyla renklenecek olan TAPS OKTOBERFEST’de biraseverler, birbirinden lezzetli TAPS biralarını yudumlarken, ünlü DJ Can Hatipoğlu’nun performansıyla da kaliteli müzik dinlemenin ayrıcalıklı keyfini yaşayacaklar.

Teşvikiye Atiye Sokak’da bira üretimi yaparak, kendi markasıyla sunan ve kısa sürede bira severlerin vazgeçilmez mekanı olan TAPS, 1833 yılından günümüze uzanan Almanların dünyaca ünlü Oktoberfest Bira Festivali geleneğini sürdürüyor.

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ve büyük ilgi gören TAPS Oktoberfest, bu yıl da tüm İstanbulluları, FUNKALATURCA’nın Funky,Groovy,Etnik ve Lounge müziğinden perküsyon ve trompet showlarının yanı sıra ünlü DJ Can Hatipoğlu’nun performansıyla da renklenecek olan müzik, eğlence ve ilginç showlar eşliğinde, bira keyfini yaşamaya davet ediyor.

Ebru Destan ve Aysun Kayacı gibi tanınmış isimlerin de barmaidlik yapacağı bu özel günde tüm biraseverler TAPS’de buluşuyor.

TAPS (212) 296 20 20

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>