>

MAGAZİN

Cem Yılmaz'la Ali Taran ortak oldu...

Reklam dünyasının başarılı ismi Ali Taran ile komedi dünyasının yıldızı Cem Yılmaz iş ortağı oluyor.
 
   
 
 
     
İki ünlü, 'Beyin' adlı bir reklam ajansı kuruyor. Başlangıçta ajans için ekip kurulmayacak. Ali Taran Creative Workshop çalışanları 'Beyin' için de çalışacak.

KOMEDYEN Cem Yılmaz ve reklamcı Ali Taran, ortak reklam ajansı kuruyor. Çoğu kişiye göre biri reklamın dahi çocuğu, öteki komedinin. Biri yarattığı reklamlarla gündem oluyor, öteki oynadığı filmlerle, yaptığı gösterilerle. Şimdi bu iki isim, 'Beyin' adını verdikleri reklam ajansında ortak oluyorlar.
Daha önce Telsim ve Mavi Jeans reklamlarında beraber çalışan Ali Taran ve Cem Yılmaz, kurdukları şirkette her şeye sıfırdan başlayacak. Şimdilik ajansın müşterilerinin kimler olacağı belli değil.

Başlangıçta ajans için ayrı bir ekip de kurulmuyor. Ali Taran'ın Ali Taran Creative Workshop (ATCW) şirketinin çalışanları bir süre yeni ajans Beyin için de iş üretecekler.

Şirketin ofis olarak kullanacağı mekan da, aynı şekilde bir süreliğine Levent Gazeteciler Mahallesi'ndeki ATCW ofisinin içinde ayrı bir bölüm olacak. Burada Cem Yılmaz'ın kullanacağı oda şimdiden tamamlandı.

Tolga TANIŞ-HÜRRİYET

Kaynak: Medyatava.net

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>