>

MAGAZİN

Demet Akalın Klibinde Kocasını Oynattı!

Pırlanta albümünün son klibini "Şerefime Namusuma" isimli şarkısına çeken Demet Akalın, klibinde kocası Okan Kurt`u oynattı.
 
   
 
 
     

Klipte bir dövüşçüyü canlandıran Kurt'un performansı en az şarkı kadar kendinden söz ettirecek.

Çıkardığı tüm albümler ve şarkılarıyla rekorlar kıran Pop Müziğin kraliçesi Demet Akalın 2015 yılında kendisine "Altın Plak Ödülü” kazandıran Pırlanta albümünün son klibini "Şerefime Namusuma" isimli şarkısına çekti.

Sözü ve müziği Soner Sarıkabadayı'ya, düzenlemesi Erdem Kınay ‘a ait olan “Şerefime Namusuma” şarkısının klip çekimleri 2 gün sürdü. Yönetmenliğini Tamer Aydoğdu'nun üstlendiği klipte Demet Akalın’ın saç , makyaj ve stylingini de Müjdat Kupşi yaptı.

60 kişilik bir cast ekibinin yer aldığı klipte Demet Akalın ‘ın eşi Okan Kurt da rol aldı. Okan Kurt’un bir dövüşçüyü oynadığı klip bayramda yayında olacak.

Klip çekimleri sırasında yeni albümünün repertuar seçiminin bittiğinin ve stüdyo çalışmalarının başladığının da müjdesini veren Demet Akalın ailesi ile çıktığı Bodrum tatilinin ardından, bayram sonrası yeni şarkılarıyla sürprizler yapabileceğinin de sinyalini verdi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>