>

GÜZELLİK

Mükemmel Bir Ciltle Güne Merhaba Deyin!

Her sabah uyandığınızda mükemmel bir cilde ve göz alıcı saçlara sahip olduğunuzu bir düşünün. Ne kadar harika olurdu değil mi?
 
   
 
 
     

Vücudumuz uyurken dinlendiği gibi kendi kendini de keşfeder. Gece yatarken sürdüğümüz kremler vs, derine işlediğinde daha çok işe yaradığından, yatmadan önce uygulayacağınız bakımlar hem cildinizi hem de saçlarınızı canlı tutacaktır. Sabah uyanıp aynaya baktığınızda kendinizi daha da harika hissedeceksiniz.

• Uyumadan önce tv karşısında en sevdiğiniz programı izlerken ellerinize yoğun nemlendirici bir krem sürün. Kremin daha derine etki etmesi için elinize eldiven de geçirip uyuyabilirsiniz. Anca eldivenin avuçlarınızı terleteceğini unutmamalısınız.

• Bacaklarınızdaki tüyleri kendiniz alıyorsanız bu işlemi gece yapın. Maazallah sabah işe geç kalmamak için acele ederken bir yerinizi kesebilirsiniz. Ardından yoğun formüllü krem uygulayın. Vücudunuz bitkilerden elde edilen yağları siz dinlenirken daha iyi özümser.

• Saçlarınızın köküne yapacağınız masaj kan dolaşımını hızlandırır. Bu kan dolaşımı gece gelişmeleri için saç hücrelerinin gereksinimi olan besleyici maddeleri sağladığı belirtiliyor

• Yatağa girmeden önce saçlarınızı zedelemeden hacim kazandırmak için yumuşak bir tokayla toplayın.

• Yaşlanma karşıtı ürünleri kullanmak için en ideal zaman gece vaktidir. Bunun sebebi, cildinizin ve kullandığınız ürünün güneş ışığına maruz kaldıklarında daha az etkili olmasıdır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>