>

MAGAZİN

Heidi Klum’a evlenme yasağı geldi!

Klum’un anlaşmaya vardığı iç giyim firması Victoria’s Secret, tazminatı öngören sözleşmeyle tanınmış mankene evlenmeyi yasakladı.
 
   
 
 
     
nternetteki “netscape” sitesinin Alman dergisi Gala’ya dayanarak verdiği habere göre, Mayıs ayında bir kız çocuk sahibi olan 31 yaşındaki Klum, firmayla 2.5 milyon dolarlık bir kontrat imzaladı. Sözleşmede yer alan “imajını değiştirmemesi” koşulunun ünlü mankenin evlenmemesi ve çocuk sahibi olmamasını da kapsadığı belirtilirken, bu haber en çok son günlerde Klum ile gittiği her yerde görüntülenen “kalbinin yeni sahibi” şarkıcı Seal’ı üzdü.
       
DOĞUM YAPMASINA RAĞMEN İNCECİK
       
Doğumdan sonra forma girmek için çılgınca spor yapan ve formuna özen gösteren Klum’un imzaladığı sözleşmeye büyük önem verdiği ve şartları dışına çıkmamaya kararlı olduğu kaydedildi. Heidi Klum, kızı Leni’nin doğumundan 34 gün sonra kamera karşısına geçmiş ve yeni doğum yapmasına rağmen sahip olduğu ince fiziğiyle dikkati çekmişti.
     
Hareketli bir yaşantısı olan ünlü Alman top model, 1997 yılında yıldızların saçlarını yapan tanınmış kuaför Ric Pipino ile evlenmiş, çift 2000 yılında boşanmıştı. Renault’nun Formula 1 takım şefi Flavio Briatore ile uzun zaman çocuğunun babası olup olmadığı yönünde sert tartışmalara giren ve işi DNA testlerine kadar götürmeyi düşünen Klum, Briatore’nin ısrarından vazgeçmesi üzerine rahat bir nefes almıştı. Briatore ile bu tartışmaların ardından yollarını ayıran Heidi Klum, bir süre önce şarkıcı Seal ile evlilik planları yaptığını açıklamıştı.
       
Heidi Klum, dünyanın en çok kazanan top modelleri arasında yer alıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>