>

MAGAZİN

Hello “Geleneksel Sokak Partisi” ile Yeni Yıla “Merhaba” Dedi!

İstanbul` un en popüler yaşam ve sanat merkezi Akaretler Sıraevler’de yeniyıl kutlandı...
 
   
 
 
     

25 Aralık Çarşamba gecesi şehrin en popüler yaşam merkezi Akaretler Sıraevler’ de HTC ana sponsorluğunda Bilgili Holding ve Power FM işbirliğinde gerçekleştirilen parti, büyük bir katılımın sağlandığı İstanbullu’ lara yeni yıl öncesinde unutulmaz bir gece yaşattı!

25 Aralık Çarşamba akşamı düzenlenen “Akaretler HELLO! STREET PARTY” HTC ana sponsorluğunda Bilgili Holding ve Power FM işbirliğinde, İstanbullu’ lara yeni yıl öncesinde hafızalardan silinmeyecek saatler yaşattı.

Sokak partisi için birbirinden keyifli süslemelerle görsel olarak renklendirilen göz alıcı ihtişamıyla Akaretler Sıraevler’ de gece boyunca canlı performansların yanı sıra Power FM DJ Team arkasından, dünyaca ünlü DJ Funky ‘‘C” yeni yıl eğlencesini önceden yaşattı. Ceren Aksan’ nın büyüleyici keman performansı ile başlayan gece, DJ Funky ”C” ve Sibel Tüzün’ nün yılbaşına özgü farklı bir konsept ile sunduğu performansları geceye gelen herkesi büyüledi.

Gecede ayrıca İstanbullular dünyanın en iyi akıllı telefonu HTC ONE ailesinin modellerini yakından tanıma ve deneme fırsatı buldu.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>