>

MODA - STİL

H&M 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

H&M’de kadınlar için bu baharda kent duruşu ve bohem ayrıntılar yer alıyor…
 
   
 
 
     

Bu baharda, kent stili hareketli ve kişisel stillerden oluşan bir koleksiyonla bohem bir görünüm kazanıyor. Deri ve süetten rahat patchwork ceketler görünümü modernleştirirken grafik desenli bele oturan ceketler daha kalıplı bir siluet sunuyor. Fırfırlı bluzlar yumuşaklık eklerken, mat metalik uzun kollu üst ise görünümü sertleştiriyor. Desenli süet legging’lerle doku hissediliyor.Dar kesim kot pantolonlar da paçalarında değişimi getiriyor. İnce pamuklu vual elbiseler vintage romantizmini taşıyor, grafik desenli elbiselerse kent mistisizmi hissi için falcı sembolleriyle kaplanıyor.

Bu bohem his, mistik öğelere sahip büyük takıların ve kemerlerin giysilerle mükemmel bir şekilde bütünleştiği kadın aksesuar gardırobunda da devam ediyor. Dizüstü streç süet çizmeler düz ayakkabıların da bir duruşu olduğunu gösteriyor. Görünümü tamamlamak açısından suni kürk yelek de bu sezonun temel giysisini oluşturuyor.H&M Tasarım Başkanı Ann-Sofie Johansson, “Bu baharda H&M’deki kent stili sayesinde keyif alınabilecek olmasını seviyorum. Stil hem sert hem de hareketli ve çok farklı şekillerde giyilebilir.

Günümüzde birçok kadının giyinme şekillerini ve kendi kişisel gardıroplarını oluşturmak için dekoratif parçalarla kentin vazgeçilmezlerini birleştirerek kendilerini ifade ediş biçimlerini yansıtıyor” diyor.TEMA: Sert görünümü hareketli ve bohem stillerle birleştiren yeni kentli erkeksi duruş.
SİLUET: Şekille uyum sağlayan keskin kent kontrastı.
RENKLER: Siyah, beyaz, moka, metalik tonlar, kırık beyaz.
KUMAŞLAR: Süet, deri, yalancı kürk, pamuk, metalik deri.
AYRINTILAR: Suni kürk veya püsküllerle oluşturulan yalancı kürk etkisi, patchwork deri ve süet ceketlerin süslemeleri, süet legging’lerin dokusu ve rengi, fırfırlı bluzların ve ince elbiselerin yumuşaklığı, metalik üstlerin sertliği.
TEMEL GİYSİLER: Suni kürk yelek, püsküllü üst, patchwork deri ve süet ceket, fırfırlı bluz, süet legging, metalik üst, dar kesim İspanyol paça kot pantolon, bele oturan baskılı ceket, ince elbise.
TEMEL AKSESUARLAR: Tılsım uçlu bileklik, ay ve yıldız şeklinde küpeler, büyük taşlı yüzükler, saçaklı kemer, diz üstü süet çizme, makosen, düz veya topuklu sandaletler.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>