>

MAGAZİN

Hollywood’da yeni eğilim retroseksüellik

Hollywood’un erkek oyuncuları arasında salaş giyinen, kendine özen göstermeyen “retroseksüel” aktörler giderek gözde hale geliyor.
 
   
 
 
     

Fiziki görünümüne büyük önem veren, güzellik ve spa merkezlerinden çıkmayan, manikür-pedikür ve ağda yaptıran, maç izlemekten çok zamanını spor salonlarında geçiren metroseksüellerin tam tersi, retroseksüel erkekler, üstlerine başlarına ve fiziki görünüşlerine fazla önem göstermiyorlar.

Biraz buruşuk ve hatta pörsük olarak nitelenebilecek retroseksüel erkekler, yemek masasında koltuk altlarından çirkin sesler çıkarabilecek şekilde 5 yaşında bir çocuğun hareketlerini yapsalar da, sevgililerine sıcak bir öpücük verdikten sonra gidip otomobillerini tamir edebiliyorlar.

Metroseksüel sevgilisi Brad Pitt’ten sonra Jennifer Aniston’ın kalbini çalan aktör Vince Vaughn’ın karakteristik bir retroseksüel olduğu belirtiliyor. Yakında Pamela Anderson ile evlenecek sakil görünüşlü şarkıcı Kid Rock’ın yanı sıra bu yaz gösterime girecek “ClerkS 2” adlı komedideki tiplemeyle mükemmel uyuşan Ben Affleck retroseksüeler arasında gösteriliyor.

Karayip Korsanlarının aktörü Johnny Depp, Orlando Bloom, şarkıcı Justin Timberlake, Nick Lachey, yeni Süpermen Brandon Routh, Brad Pitt, Jesse Metcalf, Jamie Foxx gibi ünlüler metroseksüeller arasında yer alırken, Will Ferrell, Vince Vaughn, Jack Black, Ben Affleck, Denis Leary de yeni eğilim retroseksüel erkekler olarak değerlendiriliyor.


İki arada kalanlar
Hugh Jackman, Owen Wilson, George Clooney, Mark Wahlber, David Hasselhoff ve Colin Farrell gibi isimler gösteriliyor.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>