>

KÜLTÜR-SANAT

GÜNEŞ Yazı Başlatan Şarkısı “Haydi Gel Benim Ol”u İlk Kez Power Müzik Ödüllerinde Seslendirdi

Her yıl heyecanla beklenen ve yazı başlatan şarkıları Türkiye’yle buluşturan Cornetto, müzik dünyasındaki 10. yılını Power Müzik Ödülleri sponsorluğuyla kutladı.
 
   
 
 
     

Güneş’in yeniden düzenlediği ve yorumladığı bu yazın parçası “Haydi Gel Benimle Ol” ilk kez Power Müzik Ödüllerinde büyük bir sahne şovuyla davetlilere sunuldu.

Geçtiğimiz günlerde müzik severle buluşan ve büyük ilgi gören Güneş’in, sözleri Aysel Gürel bestesi Onno Tunç'a ait yeni cover parçası “Haydi Gel Benimle Ol”un şovunda şarkının klibindeki dinamik ve eğlenceli dünya sahneye taşındı.


Kaykaylar, bisikletler ve dansçılarla Güneş ve Cornetto’nun genç ruhu Power Müzik Ödülleri sahnesinde hayat bulurken Cornetto Aşk Yıldızı’na ithafen sahne ve ışık tasarımında bulunan yıldız detayları seyircilere görsel bir şölen yarattı.

Ünlü tasarımcı Sudi Etuz imzalı kıyafeti ile şıklığıyla göz kamaştıran Güneş, gecede “En Güçlü Yükselen Şarkıcı ya da Grup” kategorisinde ödülün sahibi olurken heyecanını “Çok anlamlı bir gecede bu ödülü almak gurur verici.

Sevenlerime, aileme ve ekibime çok teşekkür ederim.” diyerek diye getirdi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>