>

KÜLTÜR-SANAT

‘İkinin Biri’ Yeni Sezona Merhaba Dedi!

“İkinin Biri” kaldığı yerden devam ediyor...
 
   
 
 
     

Ünlü oyuncular Tamer Karadağlı, Volkan Severcan ve Zeyno Günenç’in başrollerini paylaştığı İkinin Biri oyunu, yeni sezona merhaba dedi. Geçtiğimiz sezonun en çok ilgi gören dev kadrolu oyunu, tiyatroseverleri güldürmeye kaldığı yerden devam edecek.

KAHKAHA FIRTINASI DEVAM EDİYOR!

Kadrosunda; Tamer Karadağlı, Zeyno Günenç, Volkan Severcan, Zuhal Yalçın, Sefa Zengin, Haluk Özenç, Esra Sönmezer, Bora Severcan, Hacı Ali Açıkgöz, Rabia Armağan’ın yer aldığı İkinin Biri oyunu, geçtiğimiz akşam ikinci sezonun ilk oyunuyla tiyatroseverlerle buluştu.

Trump Gösteri Merkezi’ndeki oyun öncesi, basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İkinin Biri ekibi, ilk sezonu çok güzel geçirdiklerini ve yeni sezonu heyecanla beklediklerini dile getirdi.

Tamer Karadağlı ‘Benim için yoğun iş temposunun içinde tiyatro yapmaya karar vermek çok zordu. Ama uzun yıllar sonra beni ikna eden kişi yakın arkadaşım Volkan Severcan oldu. Hemen her oyunumuzda da ‘iyi ki tiyatroya dönmüşüm’ dedim. Bu ekiple sahneden olmaktan çok mutluyum.Yeni sezonumuzun da bol kahkahalı geçmesini diliyorum’ dedi

Volkan Severcan ‘Bu oyunu sahneye koymak için çok emek verdik. Özellikle bu ekibi bir araya getirmek hiç kolay olmadı. Ama her oyunumuzda emeğimizin karşılığını fazlasıyla aldık. İlk sezona çok geç başladığımız halde, çok kısa bir zaman diliminde 30 küsür oyun oynadık ve seyircilerimiz bizi hiç yalnız bırakmadı. Tüm tiyatroseverlere teşekkürler’ dedi

Zeyno Günenç ‘Uzun zaman sonra sahnede olma fikri beni fazlasıyla heyecanlandırmıştı. Hala her oyunda aynı heyecanı ve mutluluğu yaşıyorum. Geçtiğimiz sezon her oyun benim için ayrı bir mutluluk oldu. Özellikle Tamer ve Volkan ile sahnede olmaktan ayrı bir keyif alıyorum.Yeni sezonda da seyircilerimizle aynı mutluluğu yaşamayı diliyorum’ dedi

Bakan yardımcısının eşiyle birlikte kaldığı otelde bakanlıktaki sekreter ile yaptığı aşk kaçamağına özel kalem müdürü, otel çalışanları ve beklenmedik misafirlerin dahil olmasıyla yaşanan karmaşayı komik bir dille anlatan oyun, salonda yine kahkaha fırtınası estirdi.

Yönetmenliğini Bora Severcan’ın üstlendiği oyunun sonunda, salonu hınca hınç dolduran tiyatroseverler oyuncuları dakikalarca ayakta alkışladı.

Volkan ve Bora Severcan kardeşlerin kurucusu olduğu Tiyatro Sahnekarlar’ın dev kadrolu oyunu, Kasım ve Aralık ayında Türkiye turnesine çıkacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>