>

MAGAZİN

Hollywood'un işine akıl sır ermiyor

Bir gün önce evleniyor dediğimiz ünlü ertesi gün ayrıldığını açıklıyor. Hızlarından kafamız karışıyor ve ilişkilerine akıl sır ermiyor.
 
   
 
 
     
Geçtiğimiz günlerde üst üste iki haber okuduk; Pamela Anderson eski kocası Tommy Lee'yle tekrar evlenmeyi düşünüyor diye, bugün ne olmuş? Anderson bu sefer Abu Dabi'li bir prensle çıkmaya başlamış.

Hani Jennifer Aniston John Mayer için yaptırmıştı onca estetiği, bu bir önceki günün haberi. Dün Mayer'la ayrılan Anniston'ın bugün magazinde çıkan yeni haberiyse ünlü yıldızın bir başka Hollywood yıldızı olan Selma Blair'in eski aşkı Matt Felker'la çıkamaya başladığı.

The Hills'in yıldızı Audriana Patridge'in bir ayrılıp bir barıştığı erkek arkadaşı Justin Bobby'den kesin olarak ayrıldığı söyleniyor. Patridge göz yaşları içinde de olsa 'bu kez kesin bitti' diyormuş.

Winona Ryder geçtiğimiz mart ayında gizlice nişanlandığı erkek arkadaşı Blake Sennet'dan ayrılmış.

Sienna Miller'la evli sevgilisi Balthazar Getty beraber mi yoksa ayrıldılar mı sorusunun cevabı ise tam bir muamma, çünkü hatırı sayılı magazin dergileri ve gazeteler buna Washingtonpost'da dahil olmak üzere bir fikir birliğine varmış değil...

Yukarıda gördüğünüz tüm haberler bugüne ait ver kurmaca değil. Yarın neler olacak peki? Hiçbirşeyin garantisi yok...

H2/ dış haberler

Cosmoturk Notu:
Bu haber H2 internet sitesinden alınmıştır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>