>

KÜLTÜR-SANAT

3. Ankara Marka Festivali’nde Yeni Ye Dair Her Şey

Yaratıcılıkta; Yeni Yollar, Yeni Yönler, Yeni Yöntemler...
 
   
 
 
     

İlki 2015’te gerçekleştirilen Ankara Marka Festivali, üçüncüsüyle de Başkent’te yıldızlar geçidi yapacak! Geçen yıl ikincisiyle Ankara ATO Congresium’da 3 gün boyunca, 140 farklı ismin sahne aldığı, 15 bin kişinin takip ettiği festival bu sene 13-14-15 Aralık’ta gerçekleşecek.

Yine birbirinden ünlü isimleri ağırlamaya hazırlanan Ankara Marka Festivali, bu yıl “Yaratıcılıkta Yeni Yollar, Yeni Yönler, Yeni Yöntemler” sloganıyla izleyicileriyle buluşacak. Geçen yıl hem yerel hem de ulusal basının yoğun ilgiyle takip ettiği festival, adeta manşetleri işgal ederek 170 kez haber olarak ilgi odağı olmuştu.

İlham veren isimlerin, marka fikirlerini masaya yatıracağı festivalde Şenes Erzik, Mustafa Sandal, Metin Hara, İrem Derici, Eser Yenenler ve Sunay Akın gibi isimler sahne alacak.

Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından düzenlenen ve TemaCC organizasyonuyla gerçekleşecek festival, yaratıcık fuarı, sertifikalı eğitim programları, imza günleri, söyleşiler ve deneyim alanları ile Türkiye’nin en kapsamlı marka organizasyonu olarak adından söz ettirecek.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>