>

MODA - STİL

Erkek Giyim Hataları

Kesinlikle yapılmaması gereken moda yanlışları...
 
   
 
 
     

Hepimiz giyim hataları yapabiliriz ve yapacağız da ama bazı erkeklerin yaptığı giyim hataları gerçekten de affedilemez.

ÇORAPLA SANDALET VEYA TERLİK GİYMEK

Sandalet ve terlik yazın giyilir ve zaten yazın terlik veya sandalet giymenin sebebi havaların sıcak olması. Şimdi terlik giyerken ayı zamanda çorap giymek mevsimi daha hızlı değiştirmeyecektir. Şayet illa terlik ve çorap giymek istiyorsanız tavsiyemiz daha soguk veya ılık yerelere gitmenizdir.

GARİP KRAVAT, GÖMLEK, BOXER, ŞORT VS.

Hala giymek istiyorsanız sadece hayır demeniz yeterli fakat. Tavsiyemiz gülen suratlı, ikonlu, msn ifadeleri içeren, hayvan ya da başka garip logolu tshirtleri bırakmanız. Bu tarz ürünler gerçekten de stil sahibi giysilerin yerini asla tutamazlar.

MARKA ETİKETLERİNİ GÖSTERMEYİN


Bırakın ürünün markası giydiginiz ürünün göğsünde ya da kolunda kalsın. Bırakın markanız basit ve anlaşılır kalsın.

KISA KALIN AYAKKABILAR

Tamam bu modeller 90’lardan önce tutulan modellerdi fakat artık zamana ayak uydurmak lazım. Zamanın tadını cıkarcak ayakkabılar tercih edin.

PARLAK ELBİSE VE T-SHİRTLER

Şayet bir gece kulübüne gitmek için bir şeyler arıyorsanız, parlak tshirtlerden daha iyi seçenekler bulabilirsiniz.Mesela siyah bir tshirt altında kot ve spor ayakkabı ya da güzel bir pantolonu iyi bir ayakkabıyla komine edebilirsiniz.

BOL KESİM ELBİSELER


Eğer bir hip hop artisti değilseniz, iyi görünmeyecek bir moda. Vücudunuza en uygun elbiseleri tercih edin. Bunun için ise ürün kesimlerine mutlaka dikkat edin. Kendi bedeninizdeki bir ürün bol kesim de olabilir bundan dolayı ne iyi seçim vücudunuza tam oturan bir bedeni seçmektir.

ETKİSİZ RENKLER

Kıyafetlerinizde tercih edeceğiniz renkler doğal görüntünüzle; saç renginiz , ten renginiz , vücut tipiniz uyumlu olmalıdır.

Etiketler: moda, stil, Moda Hataları
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>